Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“ Ramučių bibliotekoje

2022 m. lapkričio 21–25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-iąjį kartą kvietė visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Šių metų Mokymosi savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę. Iš J. Meko mąstymų gelmės gimė vaizdinys: mokymosi siluetai.

Žvarbią lapkričio 23 dienos popietę Ramučių bibliotekos sveikatingumo popietėje dalyvavo Knygų bičiulių klubo narės. Kalbėjomės apie sveikos gyvensenos principus, diskutavome apie vaistinių augalų naudą mūsų sveikatai, vaišinomės ponios Genovaitės net iš 30 vaistinių augalų paruošta arbata, mėgavomės ponių Laimos ir Liucijos keptais obuolių pyragais. Savo nuostabiais eilėraščių posmais mus džiugino Laimutė Panavienė. Poezija visiems sukūrė gerą, šviesią ir jaukią nuotaiką.

Nuoširdžiai dėkoju visoms dalyvėms už šiltą bendravimą ir sielą šildančią poeziją.

Parengė Ramučių padalinio vyr. bibliotekininkė Vida Stavavojienė