Skaitymo popietė Ramučių bibliotekoje

Sausio 27 dieną į Ramučių biblioteką, lydimi mokytojų R. Zubkovos ir A. Chvainickienės, atskubėjo aštuoniolika Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokų dalyvauti sensorinių užsiėmimų popietėje. Pirmokai klausėsi bibliotekininkės skaitomos nuotaikingos P. Norvilos knygelės „Strykt, pastrykt!“ apie kiškį Steponą, kuris sugalvojo parašyti knygelę. Išklausę skaitomą tekstą, vaikučiai gavo užduotį – sukurti paveikslėlių knygelę apie kiškį Steponą. Veiklų metu skambėjo akordeono muzikos kūriniai, kuriuos atliko muzikos mokytoja A. Chvainickienė. Pirmokai padainavo išmoktą dainelę apie kiškio batus.

Pirmokų kūrybiškai iliustruota knygele apie kiškį Steponą galės pasigrožėti Ramučių bibliotekos lankytojai. Nuoširdžiai dėkoju mokytojoms už gražią draugystę ir bendradarbiavimą, o pirmokėliams – už aktyvų dalyvavimą ir puikiai atliktas užduotis.