Sensoriniai skaitymai Zapyškio bibliotekoje

Lapkričio mėnesio sensoriniuose skaitymuose dalyvavo lopšelio-darželio „Boružiukų“ bei „Drugelių“ grupės vaikučiai. Vaikų rašytojos V. Palčinskaitės knygelė „Visi ką nors turi“ vaikus supažindino su žvėreliais, paukšteliais bei gyvūnėliais. Ieškojom lapės oloje, dygliuką ežiuką radom urve, sraigę laikėm rankoje, gandrą su gandriukais matėm lizde, voverytė savo lizde jau buvo pasiruošusi žiemai riešutų ir kaštonų, pelytė nosytę kyštelėjo iš savo urvelio... Oi, kaip gerai, kad sraigė ir visi kiti žvėreliai, paukšteliai bei gyvūnėliai tokią šaltą dieną turi savo namelius!

Už kantrybę ir aktyvumą vaikučiams ir atlydėjusioms auklėtojoms Daivai bei Laimai prisiminimui įteikėme po žurnaliuką su kompaktiniais diskais.
O mus pradžiuginę vaikučių darbeliai papuoš biblioteką kalėdiniu laikotarpiu.

Smagu, jauku, šilta... Nuoširdus ačiū.

Parengė Zapyškio padalinio vyr. bibliotekininkė S. Petruškevičienė