Sensoriniai skaitymai „Mano jausmai“

Ankstų antradienio rytą Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė lankėsi Vilkijos lopšelio-darželio „Daigelis“ priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupėje. Bibliotekininkė vedė vaikams sensorinius skaitymus apie jausmus. Knygelės „Mano jausmai“ personažas Gastonas – mažas vienaragis. Visai kaip ir vaikučius, jį dažnai aplanko įvairios emocijos. Kartais tai būna pyktis, kartais liūdesys ar begalinė energija ir mažylis nebežino, kur dėtis. Kad užplūdę jausmai neapverstų visko aukštyn kojomis, Gastonas žino vieną svarbią paslaptį ir mielai ja dalijasi su mažaisiais skaitytojais.

Su darželinukais bandėme atpažinti emocijas ir išmokti jas priimti. Darėme raminančius kvėpavimo pratimus. „Mano jausmai“ – knygelė mažiesiems ir jų tėveliams. Trumpos kasdienės istorijos moko vaikus valdyti emocijas.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė