Sensoriniai skaitymai „Diena su tėčiu“

Vilkijos lopšelio-darželio „Daigelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Šaltinėlis“ ugdytinius aplankė Vilkijos padalinio bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė.

Mažieji išbandė vaikams skirtą edukacinę programą „Sensoriniai skaitymai“. Skaitėme istoriją iš knygelės „Diena su tėčiu“, vaikai piešė kiškio ausis, galėjo paliesti triušiuko kailiuką knygelėje „Paliesk ir pajusk. Mažieji bičiuliai“. Iš popieriaus lapo pasigamino kiškio ausis. Vaikai patys tapo istorijos dalyviais, praplėtė pažinimo akiratį, turtino žodyną, lavino sensorinius pojūčius, gilino bendravimo įgūdžius. Džiugesys liejosi per kraštus.

Nuoširdžiai dėkoju darželio direktorei Neringai Trepkutei, „Šaltinėlio“ grupės vaikučiams bei jų auklėtojai Nijolei Čepaitienei už šiltą priėmimą.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė