Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Šiandieną Laisvės gynėjų dienos minėjimą pradėjome šv. Mišiomis už laisvės gynėjus ir sausio 13-osios aukas, šv. Mišias laikė Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios klebonas Gintaras Pūras.

Paskui bibliotekoje su mokiniais uždegėme atminimo žvakutes, o Domeikavos laisvalaikio salėje Domeikavos bibliotekos bibliotekininkė Aldona Zykutė išdalijo gausiai susirinkusiems moksleiviams neužmirštuolės žiedus, simbolizuojančius nemarų laisvės gynėjų atminimą, ir kreipėsi į renginio dalyvius ragindama puoselėti širdyse šių Lietuvai lemtingų istorinių įvykių atminimą.

Į dokumentinio filmo „Sausio 13-oji“ peržiūrą pakvietė Domeikavos kultūrinių renginių organizatorė Nerija Krugliakovienė.

Ši lemtinga data visada išliks lietuvių atmintyje. Tądien susijungė tauta ir žmogus, tragedija ir didvyriškumas, pasaulį nustebinęs pasiaukojimas ir drąsa. Dėkojame Domeikavos gimnazijos mokiniams bei mokytojams, bendruomenės nariams ir visiems, palaikantiems Tėvynės laisvę.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Aldona Zykutė