Saugesnio interneto savaitė Batniavos bibliotekoje

2023 m. vasario 7 d. daugelyje pasaulio šalių buvo minima jau 20-oji Saugesnio interneto diena! Minėdami šią dieną, Kauno rajono Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyriaus pradinukai susipažino su saugiu elgesiu internete. Kad įtvirtintų žinias, atliko testą „Ar esu saugus internete“. Vėliau visi kartu skaitė nuotaikingą istoriją „Zoologijos sodas internete“ ir sužinojo, kam gyvūnams reikalingas internetas ir kokios grėsmės neatsakingai elgiantis jų laukia. Taip pat vaikai turėjo galimybę išbandyti kibernetinio saugumo žaidimą „Spoofy“.

Šios dienos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Šių metų akcijos šūkis – „Kurkime geresnį internetą kartu“!

Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyriaus ketvirtokai, minėdami Saugesnio interneto savaitę, vasario 9 d. lankėsi bibliotekoje ir gilino žinias apie grėsmes bei saugumą internete: žiūrėjo saugaus interneto pamoką su Gustavu, skaitė Liuksemburgo saugesnio interneto centro parengtą knygelę „Bitutė internete. Kas nori apgauti Bitutę“ bei sprendė užduotis užduočių knygelėje „Aš – saugus internete“.

Parengė Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė