Rokų bibliotekoje – šventinės nuotaikos

Gruodžio 8 dieną, laukiant gražiausių metų švenčių, bibliotekoje šurmuliavo šventiškai nusiteikę Rokų mokyklos-darželio pirmokėliai su mokytoja R. Kundrotiene.

Mažieji bibliotekos lankytojai nepraleido progos sudalyvauti kalėdiniuose sensorinių skaitymų užsiėmimuose, kurių metu buvo skaitomi Z. Gaižauskaitės, V. Palčinskaitės, N. Kepenienės, S. Nėries, M. Vainilaičio eilėraščiai. Klausydamiesi vaikai aktyviai įsitraukė į edukacinio užsiėmimo veiklas. Džiaugsmingai nusiteikę, jie puošė savo sukurtą eglutę, barstė sniegą, dabino žaislais.

Kūrybinėse kalėdinės eglutės dirbtuvėlėse – edukacijoje „Mano eglutė“ – vaikai turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą.

Vaikus ypač sužavėjo vaizdinė instaliacija ,,Svečiuose pas Harį Poterį“: matavosi kepures, akinius, ryšėjo kaklaraištį, būrė stebuklingomis lazdelėmis, kalbino papūgą, ,,skraidė“ ant šluotos.

Parengė Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė