Ramučių pirmokai renka gražiausią lietuvišką žodį

Vasario 10 d. į Ramučių biblioteką smagiai nusiteikę sugužėjo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokėliai (mokytoja R. Zubkova). Šventinio rytmečio, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, metu mokiniai rinko mieliausius, skambiausius, gražiausius lietuvių kalbos žodžius, juos užrašė ant trispalvių širdelių ir kūrybiškai įprasmino pačių sukurtuose originaliuose piešinėliuose. Kiekvienas vaikas pristatė savo pasirinktą gražiausią lietuvišką žodį ir paaiškino, kodėl jį pasirinko. Kiek daug gražių lietuviškų žodžių išgirdome: Lietuva, šeima, mama, tėtis, ačiū, mokytoja, meilė, Nemunas, senelis, katinas, ačiū, myliu, atsiprašau... Džiaugiamės, kad pirmokai aktyviai dalyvavo renkant gražiausią lietuvišką žodį ir aptariant išrinkto žodžio reikšmę jų gyvenime. Kitoje renginio dalyje, padedami muzikos mokytojos A. Chvainickienės, pirmokai dainavo daineles apie gimtinę ir žaidė tautinius žaidimus. Be to, bibliotekoje surengta pirmokų darbelių parodėlė „Mano gražiausias lietuviškas žodis“.

Parengė Ramučių bibliotekos vyr. bibliotekininkė V. Stavavojienė