Ramučių bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Gruodžio 9 dieną Ramučių bibliotekoje vykusioje sensorinių užsiėmimų popietėje dalyvavo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokai, mokytojos R. Zubkova ir A. Chvainickienė.

Smalsūs pirmokai klausėsi rašytojos N. Kinnear smagios ir įtaigios istorijos „Kaip kiškis mokėsi drąsos“. Aptarę pagrindinių veikėjų – kiškių Lunos ir Leono – elgesį, jų emocijas perteikėme piešinėliuose. Diskutavome ir apie savo baimes: ką reikia daryti, kai bijai? Gal pasišnekėti su savo baime?

Gražiu prieššventiniu metu Ramučių bibliotekoje svečiavosi Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokai bei antrokai ir dalyvavo tradiciniuose kalėdiniuose skaitymuose. Gruodžio 15 dieną pirmokai klausėsi istorijų iš jaukios ir įkvepiančios K. Kasparavičiaus knygelės „Kalėdos! Kalėdos!“ apie žmonių ir gyvūnų – kiškių, kačių, voverių, zylučių – labai laukiamą šventę. Skambėjo pirmokų atliekamos kalėdinės dainelės, kurias mokinukams išmokti padėjo muzikos mokytoja A. Chvainickienė.

Tęsiant kalėdinių skaitymų ciklą, gruodžio 19 dieną antrokai klausėsi nuotaikingos kalėdinės istorijos iš L. Šalčiūtės knygelės „Žiemos pasaka“, aptarė perskaitytą istoriją, dalijosi savo svajonėmis ir aktyviai minė mįsles.

Gruodžio 23 dieną į biblioteką sugužėjo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus antrokai su mokytoja L. Bubliene. Vaikučiai dalyvavo lietuvių poetų sukurtų eilėraščių raiškiojo deklamavimo rytmetyje. Vaikai iš anksto ruošėsi šventei, mintinai išmoko po eilėraštį apie Kalėdas ir padeklamavo. Renginio metu klausėmės linksmų istorijų iš K. Kasparavičiaus knygelės „Kalėdos! Kalėdos!“ apie baltųjų lokių ir ožkų Kalėdas.

Parengė Ramučių padalinio vyr. bibliotekininkė Vida Stavavojienė