Meninis taškavimas Ilgakiemio bibliotekoje

Vasario 8 dieną bibliotekoje vyko edukacija vaikams „Nes aš labai myliu Lietuvą“ su praktine meninio taškavimo užduotimi. Edukaciją vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė. Mokiniai klausėsi ir sužinojo įdomių faktų apie Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, signatarus, pagilino Lietuvos istorijos žinias. Edukatorė taip pat supažindino su akrilinių dažų naudojimo galimybėmis, taškavimo technika ir istorija. Ši technika žavi tuo, kad kūriniai atrodo stebuklingai, nors darbams sukurti pakanka visiškai paprastų priemonių. Ramioje aplinkoje besiklausant meditacinės muzikos mūsų darbeliai tapo nepakartojami ir nuostabūs. Ačiū Kristinai, Ilgakiemio pradinės mokyklos mokytojai Rimai ir visiems dalyviams.

Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė