Meninio taškavimo edukacija Neveronių bibliotekoje

Kai lauke – baltos žiemos tyla, bibliotekoje – pats kūrybinių užsiėmimų įkarštis. Šiandien Neveronių bibliotekoje lankėsi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kūrybinių veiklų organizatorė Kristina Meilutė su spalvinga meninio taškavimo edukacija. Į taškavimo mokymus atvyko Neveronių gimnazijos septintokai, lydimi dailės mokytojos Ritos Sidkovienės. Kristina supažindino mokinius su šio meno atsiradimo istorija, papasakojo atlikimo procesą, pristatė sukurtų darbų pavyzdžių. Taškavimui įpusėjus, ypač pasijautė mokinių įkvėpimas, džiaugsmas ir motyvacija. Ačiū Kristinai Meilutei už šiltą bendravimą ir įdomią edukaciją, ačiū gimnazijos mokytojai Ritai už mokinių skatinimą motyvuotai kūrybai.

Parengė Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Gražina Grybienė