Mažieji batniaviečiai metus pradėjo nuo pažinties su biblioteka

Šiuos metus Kauno rajono Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyriaus ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupė savo veiklas pradėjo nuo temos „Knygelių šalis“. O kur daugiau sužinosi apie knygas, jei ne bibliotekoje?..

Kadangi esame kaimynai, vaikai su auklėtoja Ligita nieko nelaukę atvyko į svečius. Čia jie susipažino su lankymosi bibliotekoje taisyklėmis, sužinojo, ko reikia norint tapti skaitytoju. Pasivaikščioję po biblioteką, pamatė, kad čia gyvena ne tik knygos, bet ir įvairūs stalo žaidimai, vaizdo ir garso įrašai, prenumeruojami leidiniai. Viską apžiūrėję, uždavę jiems rūpimus klausimus, vaikai dalyvavo sensoriniuose ukrainiečių pasakos „Pirštinė“ skaitymuose ir tapo knygos veikėjais. Laikas bibliotekoje prabėgo labai greitai, juk čia tiek daug įvairių veiklų.

Į savo grupę mažieji „Pelėdžiukai“ grįžo pagausinę žinias apie knygų namus – biblioteką ir tikrai svečiuosis čia dar ne kartą. Jau šį mėnesį „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvaus susitikime su vaikų poete Zita Gaižauskaite ir apsilankys bibliotekos kino vakare.

Parengė Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė