Mano knyga

Raudondvario bibliotekoje lankėsi kūrybingi ir smalsūs Kauno rajono Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės grupės „Volungėlė“ auklėtiniai. Juos į biblioteką atsivedė auklėtoja Gerda Patinskienė ir jos šaunios padėjėjos Simona bei Aušra.

Šį sykį mažiesiems volungiukams bibliotekoje vyko edukacija „Mano knyga“: vaikai domėjosi bibliotekoje esančiomis knygelėmis ir visi kartu, bendromis jėgomis sukūrė savo piešinių knygutę „Mano herojus“. Tikslas buvo visai paprastas – nupiešti veikėją, apie kurį norėtų sukurti savo knygelę. Na, ir kokių tik veikėjų nepripiešė mažieji skaitytojai... Vaikų vaizduotei ribų nėra! Be galo smagu, kad biblioteka yra erdvė vaikų vaizduotei ir saviraiškai plėtotis.

Linkime sėkmės ir laukiame sugrįžtant!

Parengė Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Žukauskienė