„Maisto bankas“ Vilkijos bibliotekoje

Gruodžio 20-ąją Vilkijos bibliotekoje vyko susitikimas su „Maisto banko“ Kauno padalinio programų koordinatore Laura Rutkauskiene ir „Maisto banko“ savanore Neringa Steponavičiene.

„Maisto banko“ atstovės susirinkusiesiems vedė mokomąją paskaitą „Asmeninių finansų ABC: kaip protingai išleisti pinigus ir išvengti pinigų spąstų“. Tai patarimai mažas pajamas gaunantiems gyventojams, įgalinantys taupiai gyventi. Savanorė Neringa trumpai papasakojo, kaip galima taupyti elektrą, vandenį ir kitus dažnai naudojamus resursus. Taip pat priminė, kad šventiniu laikotarpiu suaktyvėja sukčiai, išviliojantys iš žmonių santaupas.

Po paskaitos kiekvienam dalyviui buvo įteikti „Maisto banko“ paketai. Likusią maisto paketų dalį bibliotekininkė Jolanta perdavė ukrainietei Alai.

Parengė Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė