Literatūrinis rytmetys Rokų bibliotekoje

Rokų bibliotekoje susirinkusiems Rokų mokyklos-darželio grupės „Ąžuoliukai“ vaikučiams (mokyt. V. Mockutė) bibliotekininkė pristatė poetę Zitą Gaižauskaitę ir jos reikšmingą indėlį į vaikų literatūrą. Susipažinę su poetės išleistomis knygelėmis (o jų kūrėja parašiusi daugiau nei 50 !), suskubome klausytis įgarsintų autorės kūrinių.

Tai Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuotas garsinių skaitymų ir edukacijų ciklas „Pažinkime šiandienos kūrėjus“. Eilėraščius skaito Irma Bukauskaitė; Sandros Žydaitienės vaizdo ir garso montažas; prie garso montažo prisidėjo bibliotekos savanorė Lėja Ališauskaitė.

Išklausę poetės eilėraščius, vaikai turėjo atlikti užduotėlę: bibliotekos lentynose surasti jos knygelių. Užduotis atlikta puikiai!

Parengė Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė