Lietuvių kalbos dienos paminėtos Vandžiogalos bibliotekoje

Vasario 23 dieną Vandžiogalos bibliotekoje vyko rytmetys, skirtas Lietuvių kalbos dienoms paminėti ir Kauno rajono kūrėjų veikloms populiarinti. Susipažinti su vaikų poetės Z. Gaižauskaitės kūryba atskubėjo Kauno rajono Vandžiogalos gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, lydimi mokytojos Virginijos Skukauskienės.

Garsiai skaitėme eilėraščius iš knygelių „Virė saulė pusrytėlį“, „Kur keliauji, debesėli“ ir kitų. Vėliau, remdamiesi skaitytais eilėraščiais, vaikai turėjo atlikti užduotis. Taip bibliotekoje atsirado pulkas spalvotų bitučių, o eilėraštuką ,,Bitutės avily“ deklamavome atlikdami pirštukų pratimus. Popietės pabaigoje pagal eilėraščių personažus – drugelius, katinus, zuikius – pasigaminome spalvingų apyrankių. Turininga ir prasminga popietė neprailgo. Smagiausia buvo matyti, kad visi išėjo šypsodamiesi.

Nuoširdžiai dėkoju mokytojai Virginijai Skukauskienei už bendradarbiavimą ir dalyvavimą bibliotekos veiklose.

Parengė Vandžiogalos padalinio vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė