Iniciatyvos ir susitikimai Domeikavos bibliotekoje

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie gražios iniciatyvos „Biblioteka dovanoja šilumą Ukrainos žmonėms!“. Tariame nuoširdų AČIŪ bibliotekos skaitytojams ir Domeikavos seniūnijos bendruomenės nariams už iniciatyvos palaikymą ir džiaugiamės visų dalyvavimu.

Vasario mėnesį kviečiame aplankyti bibliotekoje vykstančią tapybos darbų parodą, kurią surengė Domeikavos dailės studijos „Sava“ kūrybinės grupės dalyvės: Laimutė Datkūnienė, Dalia Tumosienė, Dalia Šarkienė, Laimutė Švelnienė ir Nijolė Maleckienė. Dailės studijos vadovė Genovaitė Marcinkevičienė. Užsiėmimai bibliotekoje vyksta kiekvieną pirmadienį, todėl tikrai galime pasidžiaugti studijoje gimusiais nuostabiais kūriniais.

Jau tapo įprasta, kad kiekvieną mėnesį bibliotekoje vyksta sensorinių skaitymų edukacijos. Į muzikinę kelionę su A. Vivaldžio kūriniu „Metų laikai“ leidomės kartu su Domeikavos gimnazijos pirmos klasės moksleiviais ir mokytoja Elena Žukauskiene.

Pavasaris prasidėjo džiugiomis paukščių giesmėmis, guviai čiurlenančiu upeliu, klausėmės, kokie paukšteliai mus džiugina ankstyvą pavasarį, kaip stiebiasi į saulę augalai. Atėjus vasarai trenkia žaibas, griaudėja griaustinis ir lyja, drąsiausieji maudosi lietuje, o mes slepiamės po skėčiais. Rudenį visas orkestras groja vienodu ritmu, skamba juokas, linksmybės, klausomės lapų šnarėjimo, o po šilto lietaus pradeda dygti grybai, bet ne visi grybai valgomi, todėl su vaikučiais mokomės pažinti tik valgomus. Pagaliau žiema parodo savo baltą rūbą. Mėgaujamės smuiko skambėjimu, grojame balto popieriaus lapais... Skamba tikra žiemos muzikinė pasaka ir pasibaigia didelėmis sniego gniūžtėmis...

Parengė Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Zykutė