Ilgakiemio bibliotekos veiklos kovo mėnesį

Kovo 2 d., šeštadienį, bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai iš Motiejaus Valančiaus knygos „Palangos Juzė“. Skaitymai „Atėjome į Lietuvą ilgam...“ skirti Lietuvių kalbos dienoms ir skaitymo skatinimui. Vėliau darėme dėžutes koliažo technika, puošėme senais žurnalais.

Kovo 5 d. bibliotekoje vyko edukacija su 3D rašikliais, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kartu su Ilgakiemio mokyklos-darželio ketvirtokais, lydimais mokytojos Rasos Gelažauskienės, kūrėme tautinius akcentus.

Kovo 12 d. bibliotekos erdvėse pradėta eksponuoti Onutės Danilčikienės tapybos darbų paroda „Pavasariniai žiedai“.

Kovo 13 d. Ilgakiemio mokyklos-darželio IU vaikų grupė su mokytoja Dovile Kubiliūte dalyvavo sensoriniuose skaitymuose. Skaitėme Indrės Zaleckienės knygelę „Kaip sutramdyti žvėryną“.

Kovo 16 d. bibliotekoje rinkosi tapybos ir rankdarbių mėgėjų klubo narės. Pirmą kartą išmėginome tūkstančius metų gyvuojančią tapybos ant vandens (ebru) techniką. Taip pat darėme Velykinius papuošimus, pabaigėme dekoruoti dėžutes.

Kovo 26 d. rytą apsilankė Ilgakiemio mokyklos-darželio mažiausiųž auklėtinių grupė su mokytoja Dovile Žilinskiene. Vyko sensoriniai skaitymai iš „Gyvūnų knygelės“.

Kovo 30 d., šeštadienį, susirinkome į Velykines dirbtuvėles bibliotekoje, taip pat surengėme Tapybos ir rankdarbių klubo narių darbelių parodą.

Parengė Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė