Geriausia diena Ringaudų bibliotekoje su Inga Dagile

Ringaudų bibliotekoje lankėsi knygų dailininkė ir iliustruotoja, edukacijų vaikams vedėja Inga Dagilė. Susitikime su Ringaudų pradinės mokyklos vaikais menininkė kalbėjo apie knygos „Geriausia diena“ iliustracijų sukūrimą, kokie žmonės mus supa, kuo esame panašūs, o kartais kokie skirtingi ir kaip pirmas įspūdis gali suklaidinti. Smagu buvo susipažinti su knygos daugiabučio gyventojais – Elze iš aštunto aukšto ir Titu iš ketvirtojo aukšto. Inga atskleidė paslaptį, kad atidžiai pažiūrėję knygos „Geriausia diena“ autorę Kotryną Zylę atpažinsite aštuntame daugiabučio aukšte, o knygos iliustruotoją Ingą Dagilę – trečiame aukšte.

Bibliotekoje vyko kūrybiniai atradimai. Dirbtuvių metu vaikai statė klasės daugiabutį, kuriame mezgasi draugystės ir nutinka geriausios dienos.

Labai buvo smagu keliauti po Geriausių dienų kolekciją su knyga „Geriausia diena“.

Ringaudų padalinio vyr. bibliotekininkė Vilija Mitkuvienė