Gegužės mėnesio veiklos Zapyškio bibliotekoje

Paskutinį pavasario mėnesį švenčiame Mamos dieną. Bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Gėlės žiedas Mamai“: trimačiais (3D) rašikliais su Zapyškio bendruomeninių paslaugų centro auklėtiniais kūrėme darbelius. Ta pačia proga veikė NVŠ keramikos būrelio vaikučių darbelių paroda.

Mokyklos trečiokų tikslas bibliotekoje – išsirinkti įdomias knygas. Mokiniai su mokytoja Gabriele aiškinosi, kaip tai padaryti.

Europos dieną, kuri švenčiama kasmet gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Bibliotekoje mokyklos šeštokai pasitikrino žinias „Kahoot“ viktorinoje „Ką žinai apie Europą?“

Sensoriniuose skaitymuose pagal knygelę „Neverta bijoti. Kaip pažvelgti baimei į akis“ dalyvavę „Bitučių“ grupės ugdytiniai mokėsi įveikti savo baimes.

Mokyklos ketvirtokai, lydimi mokytojos Virginijos, šiandien bibliotekoje jau dairėsi ir rinkosi iš rekomenduojamos literatūros moksleiviams 5 klasės lentynos.

Biblioteka dalyvavo Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuotoje akcijoje „Skaitome visur“ su Zapyškio bendruomeninių paslaugų Vaikų dienos centro auklėtiniais. Pasaką ne tik perskaitėme, išgirdome, bet ir sužaidėme.

Akcijos „Skaitmeninės savaitės 2024“ metu įvairiose bibliotekos veiklose dalyvavo moksleiviai. Kalbėjome pagrindinėmis akcijos savaičių temomis. Žinias pritaikėme praktiniame „Kahoot“ žaidime.Vyresnieji skaitytojai žiūrėjo „Langas į ateitį“ tiesiogines transliacijas.

Tėčio dienai bibliotekoje besilankantys mokiniai galėjo nupiešti savo tėčio profesijos iliustraciją ir šį piešinį skirti Tėvo dienai paminėti. Draugai iš piešinių bandė atspėti vienas kito tėčio profesiją. Nebuvo sunku įminti.

Bibliotekos lentynoje atsirado naujoji R. Zizo knyga „Zapyškis“. Skaitytojai gali susipažinti su Zapyškio praeitimi, kuri iš tikrųjų buvo labai įdomi.

Parengė Zapyškio bibliotekos vyr. bibliotekininkė S. Petruškevičienė