Gegužės mėnesio Rokų bibliotekos veiklos

Artėjant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, bibliotekininkė kvietė Rokų mokyklos-darželio antrokus (mokyt. R. Kundrotienė) pasinerti į M. Campanellos pasakojimą „Peliuko Luko prasimanymai“, kartu prisiminti sunkų lietuviškos knygos kelią, kurį keturis dešimtmečius draudė rusų carinė valdžia.

Bibliotekoje buvo eksponuojama Rokų mokyklos-darželio 3 klasės mokinių (mokyt. G. Radionovaitė) piešinių paroda „Jei mano mama būtų gėlė“, skirta Mamos dienai, taip pat Kauno kultūros centro dailės studijos „Vaivorykštė“ tapybos darbų paroda.

Rokų bibliotekoje visą gegužės mėnesį mažuosius skaitytojus džiugino interaktyvi instaliacija „Paslaptingas piratų ir jūrų pasaulis“, kurią parengė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailininkė Dainora Minkevičiūtė. Pirmieji į biblioteką atskubėjo Rokų mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo vaikučiai su mokytoja Vilma Mockute.

Saulėtą gegužės 17-osios rytą seniūnijos parkas skambėjo nuo vaikų klegesio, muzikos garsų, dainų, šokių, kurių ritmu sukosi Rokų mokyklos-darželio mažieji vaikučiai. Vaikų dienos proga susirinkusiuosius sveikino Rokų seniūnijos darbuotojos Rasa Marčė, Jurgita Maironienė, bibliotekininkė Irena, linkėdamos pačių gražiausių, spalvingiausių dienų. Juk gyvenimo spalvų pradžia yra vaikystė.

Rokų biblioteka gegužės 13–31 d. prisijungė prie akcijos „Skaitmeninės savaitės 2024“. Tai visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuri siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis.