Garsiniai skaitymai ir edukacija „Dzūkų pasakos“ Kulautuvos bibliotekoje

Šiandien, pavasariškai žiemišką ketvirtadienio rytą, į Kulautuvos biblioteką sugužėjo visas būrys Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokėlių su mokytoja Simona Juozapavičiene. Šis šaunus vaikų būrys svečiuojasi jau nebe pirmą kartą. Tai išties smalsūs mokinukai.

Šiandien vaikai susirinko į edukaciją „Dzūkų pasakos“: skaitėme pasakas, be to, išsiaiškinome daug įdomybių apie Dzūkiją ir šio regiono gyventojų būdą. Kad žinios tikrai ilgam išliktų atmintyje, mažieji dalyvavo viktorinoje, parengtoje pagal edukacijos temas.

Ačiū antrokų mokytojai Simonai ir jos pagalbininkei, kad nepabijojo rytinio šaltuko ir su mokiniais aplankė biblioteką. O didžiausią AČIŪ tariu vaikams, kurie taip noriai dalyvauja bibliotekos veikloje. Lauksime kitų susitikimų!

Parengė Kulautuvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Žukauskienė