Garsiniai skaitymai Eigirgalos bibliotekoje

Sausio 18 d. bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai „Pažinkime šiandienos kūrėjus“ – skaitėme Ramunės Savickytės knygelę „Adelės dienoraštis. Žiema“.

Tai antroji Ramunės Savickytės knygelė apie Adelę. Ketvirtokė Adelė dienoraštyje aprašo spalvingą savo kasdienybę, santykius su draugais, mokytojais ir tėvais, aptaria įvairiausius vaikui kylančius klausimus: ar yra Kalėdų Senelis, kas yra Kalėdos, meilė, atsakomybė, netektis.

Grupinis skaitymas balsu – vienijantis užsiėmimas. Jis priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė. Labai svarbu, kad toks skaitymas plečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino. Knygų skaitymas yra viena prasmingiausių laisvalaikio formų vaikams.

Parengė Eigirgalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Venslovienė