Fotografijos paroda „Laikas“ Rokų bibliotekoje

Fotografas Vytis Šulinskas apie save sako, kad jį geriausiai pristato darbai.

„Esu fotomenininkas, užsispyręs kūrėjas. Kiekvienus metus stengiuosi išnaudoti maksimaliai, todėl daugumą mano darbų galite pamatyti galerijose ar privačiose kolekcijose“, – sako menininkas.

Vardydamas nominacijas, mini 2011 m. „Photograph of the World Landscapes 1ST Runner-up“, taip pat „Fotografuojame Neringoje 2019“, kur tapo prizininku su nuotrauka „Laukimas“, sėkmingą pasirodymą renginyje „Winter Award 2020“.

Pastaraisiais metais V. Šulinskas dalyvavo bent keliose tarptautinėse parodose, taip pat eksponavo personalines parodas Alytuje, Kaune, Vilniuje bei virtualiai.

Prieš metus Kaune, „Knygų ministerijoje“, įvyko pirmosios autorinės V. Šulinsko knygos „Karantinas“ pristatymas. Į šį leidinį fotomenininkas sudėjo kasdienes mintis ir nuotraukas, fiksuotas dėl COVID-19 pandemijos paskelbto pirmojo karantino metu.

.

Parengė Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė