Edukacija su kilniu tikslu

Sausio 24-ąją, minint Tarptautinę edukacijos dieną, Liučiūnų bibliotekoje įvyko pirmosios mezgimo dirbtuvės. Knygų mylėtojų klubo „Knygų rajos“ narės atėjo pasikeisti knygų ir atnešė paaukoti Ukrainos kovotojams skirtų savo pačių numegztų kojinių. Taip pat moterys atsinešė siūlų, virbalų ir nieko nelaukusios pačios ėmėsi megzti, be to, dalijosi mezgimo patirtimi ir gudrybėmis, ką reikia pridėti prie vilnonio siūlo, kad kojinės būtų tvirtesnės. Bibliotekoje jos paliko virbalus, siūlus ir kviečia kiekvieną užėjusį ir mokantį bent po keletą eilučių pamezgėti.

Knygų mylėtojų klubo narės dar atnešė žvakių likučių, vaško, skardinių, gofruoto kartono – medžiagų, reikalingų apkasų žvakėms gaminti. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų gerumą!

Parengė Liučiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Demenienė