Pradinis Naujienos

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Birželio mėnuo Šlienavos bibliotekoje

Vasaros garsiniai skaitymai prasidėjo A. Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“ skaitymais. Pasirinkome pasaką „Paprastas akmenukas“. Skaitydami sužinojome, kad akmenukas nenori būti paprastas, nori būti ypatingas. Ir iškeliavo jis prie jūros, kad jūra jį nugludintų, pagražintų... Vaikai taip pat išpildė akmenuko norus. Jų pagalba akmenėliai tapo gražūs, spalvoti ir kiekvienas išskirtinis, ypatingas.

Skaityti

Startavo vaikų vasaros stovykla ,,Aplink Kauno rajoną per 5 dienas“

Linksmai ir nuotaikingai nusiteikę vaikai rinkosi į vasaros stovyklos atidarymą, kur juos pasitiko Justė ir Irena. Po pažintinės valandėlės vaikai skubėjo į susitikimą su vaikų rašytoja Šarūne Baltrušaitiene, kuri yra parašiusi nemažai knygelių vaikams, bet šį kartą ji pristatė I. Babilaitės be žodę knygą ,,( Ne ) vienas“. Ar gali būti knygos be žodžių?. Taip, jos gali ir neturėti žodžių, nes viską pasakoja vaizdai. O žodžius šiandien vaikai kūrė nuostabiai.

Vasara Karmėlavos bibliotekoje

Vasara- atostogų metas. Vieni mėgta aktyvų poilsį, kiti mieliau laiką leidžia su knyga. Mūsų biblioteka siūlo daug įdomios veiklos mūsų mažiesiems skaitytojams. Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai paskelbus skaitmeninio kūrybiškumo konkursą „Mano biblioteka kosmose“ su Minecraft programa, į jį įsijungė Karmėlavos bibliotekos skaitytojos Kamilė, Nomeda, Augustė. Jos kuria savo įsivaizduojamą ateities biblioteką kosmose. Vaikai bibliotekoje gali žaisti įvairius stalo žaidimus, dalyvauti garsiniuose knygų skaitymuose, piešti kreidelėmis ant asfalto, lipdyti iš plastilino. Juos kviečia ir filmų peržiūros, kūrybiniai žaidimai su Lego konstruktoriumi. Vasara visus skaitytojus pakvietė įsijungti į skaitymo konkursą „Vasara su knyga“.

Birželis Linksmakalnio bibliotekoje

Pasibaigus karantinui po truputį atgyja bibliotekos veikla. Vyksta „Skaitymo iššūkis“ –Skaitymas mus jungia..

Taip pat garsiniai skaitymai, programines literatūros skaitymai. Vyksta Minecraft konkursas „Mano biblioteka kosmose“ stalo žaidimų penktadieniai bibliotekoje. Dvi dienas vyko virtualūs "Prisijungusi Lietuva" skaitmeninio raštingumo mokymai tema "Pristatymų rengimas", mokėsi trys žmonės .Svečiavosi rašytoja Šarūnė Baltrušaitienė, kuri darželio ugdytiniams pravedė edukacija „Kaip zuikis jausmus pažino“.

Kimočių valandėlė

Saulėtą birželio 06 dieną mažieji darželinukai iš Ilgakiemio mokyklos – darželio, su auklėtoja Asta Sinkevičiene, apsilankė Ilgakiemio bibliotekos organizuotoje kimočių valandėlėje.  Kimočiai tai -  žaislai, skirti vaikų emociniam intelektui lavinti, padedantys vaikams geriau pažinti savo ir kitų jausmus, spręsti sudėtingas situacijas ir išmokti naujų  įgūdžių.

Mano biblioteka kosmose

Šių metų tema „Mano biblioteka kosmose“ kviečia Kauno rajono 6-14 metų moksleivius suprojektuoti savo įsivaizduojamą svajonių biblioteką kitoje visatos pusėje – kosmose. Į šį projektą aktyviai įsijungė ir Rokų bibliotekos vaikai: Tadas, Gabija, Kristupas, Jokūbas, Matas.