Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. lapkričio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Viešosios bibliotekos ir padalinių vartotojų pasitenkinimo klausimynas

Gerbiamas bibliotekos lankytojau,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti bibliotekos vartotojų pasitenkinimo lygį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos teikiamomis paslaugomis. Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Kauno rajono TAU Garliavos fakulteto rudens sesijos paskaitų tvarkaraštis

Maloniai kviečiame prisijungti prie Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto Garliavos fakulteto.

Lapkričio pradžia Užliedžių bibliotekoje

Įpusėjus rudeniui, bibliotekoje ir toliau kiekvieną dieną šurmuliuoja vaikai: žaidžia kompiuterinius žaidimus, ypač „Minecraft“, naršo mobiliuosius telefonus, dalyvauja KRSVB organizuojamoje skaitymo akcijoje „Auginame knygų skaitymo medį“. Bibliotekoje lapkričio mėnesį veikia molio ir odos dirbinių paroda „Visi mes kūrėjai“.

Skaityti

Šiaurės šalių literatūros savaitė Vilkijos bibliotekoje

Vilkijos miesto biblioteka savo mažuosius skaitytojus pakvietė į tradicinės Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius, skatinančius puoselėti skaitymą balsu, šiaurietiškas pasakojimo tradicijas ir literatūrą. Šių metųŠiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – „Šventės Šiaurės šalyse“.

Edukacinė pamokėlė Rokų bibliotekoje

Lapkričio 14 dieną į biblioteką skubėjo Rokų mokyklos darželio ketvirtokai, lydimi mokytojos Gretos Meškevičienės, kur vyko edukacinė pamokėlė ,, Mėlynieji anspaudai arba cianotopija“.

Pepės gimtadienis Babtų miestelio bibliotekoje

„Kas ten tamsią naktį vaikšto?
Gal pelytės krebžda baikščios?
Gal vaiduoklis koks paklydęs
Čia neduoda mums ramybės?“ (A.Lindgren)

Knygos „Vilkijos getas 1941-metais“ pristatymas

Lapkričio 12d. Vilkijos miesto bibliotekoje vyko knygos „Vilkijos getas 1941-metais“ pristatymas. Renginyje dalyvavo knygos autoriai – profesorius, medicinos mokslų daktaras, Lietuvos istorijos chronologas Aleksandras Vitkus bei inžinierius matematikas, programuotojas, o dabar ir gidas – Chaimas Bargmanas.