Pradinis Naujienos

Lankytojų dėmesiui!

Aptarnavimas1a

Skaityti

Projektas „Augame skaitydami ir kurdami“

Projekto baneris 500

Nuotolinės edukacijos

regular regular nuotolines edukacijos3b

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Kęstučio Macijausko knygos „Debesų žuvys” sutiktuvės

Kęstutis Macijauskas – Klaipėdos dramos teatro aktorius ir režisierius, sukūręs ne vieną vaidmenį kine bei televizijoje. Už antraplanį vaidmenį 2015 m. pelnė Auksinį scenos kryžių, gali džiaugtis daugiau nei 100 vaidmenų. Už savo kūrybingumą K. Macijauskas dėkingas tėvams, kurie leido jaustis laisvam, taip pat ir gamtai, gyvenimui, o už knygą – savo vaikystės pomėgiui fiksuoti įvykius dienoraštyje.

Skaityti

Virtualūs susitikimai su knygų autoriais Ringaudų bibliotekoje

Ringaudų bibliotekoje lankėsi Ringaudų pradinės mokyklos 2A ir 2B klasių  mokiniai edukacinėje programoje vaikams „Atgimę vaikystės autoriai ir senosios iliustracijos“. Atskubėję į biblioteką  vaikai pamatė padrikai išdėliotą knygų  parodą. O jei visos knygos bibliotekoje būtų sudėliotos be jokios sistemos? Ar pavyktų surasti norimą knygą? Sunkiai... Apie knygų išdėstymą lentynose, tvarką bibliotekoje ir pasikalbėjome su mokiniais.

Skaityti

Laisvė būti tiems, kurie skaito Brailio raštu!

Baltosios lazdelės diena – tai priminimas matantiems, kad šalia mūsų gyvena žmonės, kurių pasaulyje saulė šildo, bet nešviečia... Todėl, siekiant atkreipti mokinių dėmesį į žmonių su regėjimo negalia problemas, Rokų biblioteka ir Rokų mokyklos – darželio trečiokai ir ketvirtokai su mokytoja Irina Jurgelevičiene organizavome popietę, skirtą Baltosios lazdelės dienai.

Skaityti

Baltosios lazdelės dienos paminėjimas Vilkijos miesto lopšelyje - darželyje „Daigelis“

Spalio 15 d. minima Pasaulinė baltosios lazdelės diena skirta priminti mums, jog ne visi iš mūsų turi ir gali džiaugtis viena iš didžiausių dovanų – regėjimu. Pasaulinė baltosios lazdelės diena siekiama atkreipti dėmesį į tai jog greta mūsų gyvena ir tokie žmonės, kurie turi regėjimo sutrikimų ar yra visiškai akli.