Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Nemokamas skaitytojo pažymėjimas!

Nuo šių metų liepos 2 d. iki spalio 31 d. socialiai remtinų šeimų nariams ir I bei II grupės neįgaliesiems Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje: skaitytojų aptarnavimo skyriuje - abonemente (II a.) ir Vaikų centre bus išduodami nemokami SKAITYTOJŲ PAŽYMĖJIMAI!

Laukiame Jūsų bibliotekoje!

Priimkite skaitymo iššūkį savo bibliotekoje ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu su mumis!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekos kviečia visus - vaikus ir suaugusius, jaunus ir senjorus dalyvauti milžiniško populiarumo sulaukusiame ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiančiame „Skaitymo iššūkyje“. Juk vasara be knygos - ne vasara!

Skaitymo iššūkis - tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje. Iššūkį priėmę dalyviai (amžius nesvarbus) sutinka įveikti 5 skaitymo užduotis. Šiais metais dalyviai gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt

Skaityti

Konkurse „Naujasis knygnešys 2018“ kviečiame balsuoti už bibliotekos virtualų gidą „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“!

„Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka su išmaniajam vartotojui skirtu virtualiuoju gidu Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“ dalyvauja Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos organizuojamame konkurse „Naujasis knygnešys 2018. Kviečiame Jus balsuoti už bibliotekos pateiktą projektą iki liepos 30 d.!

Kviečiame savanoriauti bibliotekoje!

Esate pilni idėjų, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite savanoriauti, bet nerandate kaip ir kur? Ateikite pas mus!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka - gražiame ir spalvingame Garliavos miestelyje įsikūrusi knygų oazė, kur kiekvienas lankytojas - kaip dalelytė bibliotekos. Šiandien šioje erdvėje vykdomi įvairūs inovatyvūs projektai, didelis dėmesys skiriamas renginiams, kurių bibliotekoje visa gausybė - nuo neformalaus ugdymo užsiėmimų ir integruotų pamokų vaikams ir paaugliams iki dainuojamosios poezijos vakarų, susitikimų su menininkais ir autoritetingų žmonių paskaitų suaugusiems. Tam, kad renginiai būtų dar spalvingesni, o knygu oazė - kupina idėjų, biblioteka ieško savanorių!

Skaityti

Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) skelbia konkursą „Atsakingas skaitytojas“.

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) atnešti senas baterijas ir neveikiančią ar nenaudojamą smulkiąją elektroninę techniką (mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus, lygintuvus, elektrinius virdulius ar elektronines detales turinčius žaislus ir kt. elektroninius prietaisus). Taip pat bibliotekoje galite registruotis NEMOKAMAM stambios elektros technikos (šaldytuvų, skalbimo mašinų, dulkių siurblių ir kt. prietaisų) išvežimui iš Jūsų namų.

Liepos mėnesio veiklos Pagynės bibliotekoje

Vaikų vasaros atostogų metu Pagynės bibliotekoje ir liepos mėnesį vyksta įvairūs vaikams ir paaugliams skirti renginiai ir edukacijos, kuriuose kviečiame dalyvauti ne tik mažuosius mūsų skaitytojus, bet ir atsivesti drauge tėvelius ar senelius.

Vasariškos veiklos vaikams Lapių ir Domeikavos bibliotekose

Skaitymo varžytuvės Lapių bibliotekoje

Saulėtą vasaros popietę Lapių bibliotekos pašonėje mažiesiems bibliotekos lankytojams buvo organizuoti vasaros skaitymai gamtoje. Norėdama patikrinti jaunųjų skaitovų skaitymo įgūdžius vyr. bibliotekininkė J. Žebrauskienė surengė nedideles skaitymo varžytuves.

Turininga vasara Panevėžiuko bibliotekoje

Panevėžiuko bibliotekoje laisvą laiką vasaros atostogų metu leidžia ne tik maži, bet ir dideli, kadangi čia nuolat vyksta įvairaus pobūdžio užsiėmimai: skaitymo akcijos, kompiuterinio raštingumo mokymai, eksponuojamos vaikų darbelių parodos ir kitos turiningos veiklos ir edukacijos.

Birželis Saulėtekio bibliotekoje

Kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai vasara Saulėtekio bibliotekoje prasideda „Vasaros skaitymais“. Šiais metais, minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį, bibliotekoje vasaros skaitymus pradėjome ištraukų iš Selemono Paltanavičiaus knygelės „Aš - lietuvis“ garsiniais skaitymais.