Pradinis Naujienos

regular 1

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Šeimų piknikas su biblioteka

Rugpjūčio 7 d., saulėtą sekmadienio vakarą, Garliavos Kaimynystės parke Garliavos sporto ir kultūros centras jau devintus metus kvietė žmones išjungti televizorius ir visą savo dėmesį skirti šeimai – mėgautis bendravimo ir pramogavimo drauge malonumais.

Aitvarai, nešantys Kaunui svarbią žinutę

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie Kauno mieste ir rajone vykdomos akcijos, kurioje moksleiviai kviečiami plėtoti ekologijos idėjas ir pasiųsti visiems aiškią žinutę, kaip gyventi tvariau ir palikti kuo mažesnį pėdsaką žemėje, kad dar ne vienai kartai būtų gera gyventi švarioje aplinkoje.