Pradinis Naujienos

edukacijos 3

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Atminties vakaras Rokuose

Tai buvo... Tai neužmirštama...

1991 - ųjų Sausio 13 - oji, kaip ir visas prabėgęs trisdešimtmetis ne tai, ką mes sužinosime iš istorijos vadovėlių, tai įvykiai, kuriuos išgyveno ir prisimena dabar gyvenanti karta.

Laisvės gynėjų diena

gyva atmintyje 500

Sausio 13-oji - Laisvės Gynėjų diena

1991 metais šią dieną įvyko masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybei. Tūkstančiai žmonių DRĄSIAI gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Nuo sovietų agresoriaus žuvo 14 Lietuvos laisvės gynėjų. Raudondvario Bibliotekos languose, kaip ir visoje Lietuvoje, 8 valandą ryto buvo įžiebtos atminimo žvakelės. O biblioteką jau nuo vakar popietės puošia paroda „Sausio 13-osios atgarsiai".

2022-ieji – Ievos Simonaitytės metai

2022 m. sausio 23 d. sukanka 125 metai, kai gimė rašytoja, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėja I. Simonaitytė – talentinga prozininkė, savo kūriniuose vaizdavusi išskirtinius lietuvninkų likimus ir garsinusi Klaipėdos krašto etnografinį savitumą. Siekiant pažymėti šią sukaktį ir rašytojos kūrybos svarbą, Viešojoje bibliotekoje parengta virtuali paroda „Mažosios Lietuvos metraštininkė“.

Tęsiasi parodų ciklas

ROKAI YRA TURTINGI KŪRYBINGAIS ŽMONĖMIS !!!

Keletą mėnesių bibliotekoje puikavosi Nijolės Juozapavičienės tapybos darbų paroda, kurią keičia jaunų, kūrybingų, merginų Liepos Evos Jasėnaitės fotografijos ir Rūtos Valantiejutės grafikos darbų parodos.