Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. rugpjūčio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Vasara Užliedžių bibliotekoje

Rodos dar visai neseniai prasidėjo vasara, o jau tuoj rugpjūčio vidurys. Smagu pasidžiaugti, kad bibliotekos lankytojai domėjosi vykstančiomis veiklomis ir labai noriai įsitraukė į apskričių viešųjų bibliotekų akciją - vasaros skaitymo iššūkį „Skaitydami mes pakeisime pasaulį!“, kuris šiais metais nesunkiai įveikiamas.

Vasara Lapių bibliotekoje

Visą vasarą Lapių bibliotekoje vyko Moterų užimtumo centro organizuoti kompiuteriniai kursai pradedantiesiems. Kiekvieną mėnesį Lapių gyventojai, laikinai neradę darbo, gali tobulinti savo žinias kompiuterinėje bibliotekos klasėje.

Vasara su Piliuonos biblioteka

Ši vasara, atnaujintoje bibliotekoje turininga ir gausi lankytojais. Liepos mėnesio veiklomis domėjosi ir jose lankėsi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Dalyvavo vasaros skaitymų iššūkyje, auginome skaitymo medį. Garsiniuose skaitymuose vaikai skaitė knygas iš rekomenduojamų perskaityti sąrašų.

Skaityti

Projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai Daugėliškių bibliotekoje

Projektu „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Skaityti

Ketvirtoji vaikų ir paauglių vasaros stovyklos „Atostogas bibliotekoje praleisk turiningai!” savaitė

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje vyksta vaikų ir paauglių dienos vasaros stovykla "Atostogas bibliotekoje praleisk turiningai!". Liepos 29 d. - rugpjūčio 2 d. įvyko ketvirtoji stovyklos savaitė. Vaikai ir paaugliai įsitraukė į įvairias veiklas. Stovyklautojams vyko populiariosios literatūros edukaciniai užsiėmimai, kurių metu skaitė A. Lindgren knygą "Emilis iš Lionebergos".

Vasaros veiklos Sitkūnų bibliotekoje

Bibliotekoje laisvą laiką vasaros atostogų metu leidžiantiems vaikams vyksta garsiniai skaitymai, piešimo ir darbelių užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvėlės ir kitos turiningos edukacijos.