Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos Trečiojo amžiaus universiteto 2019 m. pavasario sesijos užsiėmimų tvarkaraštis.

Nauji leidiniai bibliotekoje

2018 m. gruodžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas 83 naujais leidiniais (67 pavadinimai).

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Projektą vykdo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partneriais - SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru ir nevyriausybine organizacija (NVO) klubu „Garliaviečiai“.

ESFIVP-I-2

Projekto tikslas - pagerinti vietos gyventojų socialines - ekonomines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį, didinant užimtumo galimybes ir bendruomenės narių socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenės, verslo ir valdžios ryšius. Organizuodami edukacinius užsiėmimus visus metus, įskaitant ir moksleivių atostogas, užtikrinsime vaikų ir paauglių užimtumą, prisidėsime prie socialinės atskirties mažinimo.

Skaityti

Viešoji biblioteka dalyvauja viešųjų bibliotekų darbuotojų sveikatos stiprinimo projekte

2018 m. startavo Kauno apskrities viešosios bibliotekos projektas „Kauno regiono viešųjų bibliotekų darbuotojų sveikatos stiprinimas“. Projekto veiklose dalyvauja KAVB ir 12 Kauno regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų darbuotojų. Tame tarpe ir Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Projekto veiklai Viešojoje bibliotekoje koordinuoti paskirtas sveikatos ambasadorius / kontaktinis asmuo (Virginija Tamašauskienė).

Skaityti

Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Šį rudenį, kaip ir kasmet nuo 2005 m., Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija vėl rengia akciją „Metų knygos rinkimai“ ir kviečia skaitytojus balsuoti už geriausias lietuvių autorių knygas. Keturioliktą kartą vykstanti akcija skatina Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Skaityti

Aktyvus ir turiningas gruodis Šlienavos bibliotekoje

Paskutinysis metų mėnesis Šlienavos bibliotekoje prabėgo greitai ir su šventinėmis nuotaikomis. Bibliotekos lankytojus maloniai nustebino įspūdinga senių besmegenių paroda, kurią suorganizavo Panemunės vaikų darželio pedagogė, bibliotekos skaitytoja Audra Čiukšienė. Senius besmegenius gamino Šančių ir Panemunės vaikų lopšelių - darželių ugdytiniai, jų tėveliai ir pedagogai. Taip pat bibliotekoje gruodžio mėnesį puikavosi Girionių darželio vaikučių tapyti draugų portretai. Parodą organizavo pedagogė Gailutė Bykovienė.

Džiugus gruodis Vandžiogalos bibliotekoje

Visą gruodžio mėnesį Vandžiogalos biblioteka kvietė skaitytojus dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir dovanoti naujų knygų bibliotekai. Taip pat skaitytojai buvo kvičiami aktyviai dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai“ ir balsuoti už labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas.

Išskirtinis gruodis Ramučiuose

Kalėdinės dirbtuvėlės Ramučių bibliotekoje

Artėjant gražiausiai žiemos šventei galima pradžiuginti savo artimuosius rankų darbo atvirukais, eglutės žaisliukais ir šventinėmis dekoracijomis. Gruodžio 3 dieną Ramučių biblioteka pakvietė mažuosius į kalėdines dirbtuvėles. Gaminome spalvotus kalėdinius angeliukus, kuriais papuošėme biblioteką.

Gruodžio mėnesio veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Gruodžio mėnesį gimė nepakartojamas lietuvių vaikų rašytojas Pranas Mašiotas. Jis parašė apie 200 trumpų pasakaičių, apie 80 apsakymų ir išvertė iš kitų kalbų 60 knygų.