Pradinis Naujienos

Naujienos

Naujas elektroninis katalogas

ibiblioteka white

Skaityti

Lankytojų dėmesiui!

Aptarnavimas1a

Skaityti

Projektas „Augame skaitydami ir kurdami“ | Jaunųjų rašytojų kūryba

Projekto baneris 500 small

Skaityti

Nuotolinės edukacijos


edukacijos 3
     
Skaityti

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti

Atminties vakaras Rokuose

Tai buvo... Tai neužmirštama...

1991 - ųjų Sausio 13 - oji, kaip ir visas prabėgęs trisdešimtmetis ne tai, ką mes sužinosime iš istorijos vadovėlių, tai įvykiai, kuriuos išgyveno ir prisimena dabar gyvenanti karta.

Skaityti

Laisvės gynėjų diena

gyva atmintyje 500

Skaityti

Sausio 13-oji - Laisvės Gynėjų diena

1991 metais šią dieną įvyko masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybei. Tūkstančiai žmonių DRĄSIAI gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Nuo sovietų agresoriaus žuvo 14 Lietuvos laisvės gynėjų. Raudondvario Bibliotekos languose, kaip ir visoje Lietuvoje, 8 valandą ryto buvo įžiebtos atminimo žvakelės. O biblioteką jau nuo vakar popietės puošia paroda „Sausio 13-osios atgarsiai".

Skaityti

2022-ieji – Ievos Simonaitytės metai

2022 m. sausio 23 d. sukanka 125 metai, kai gimė rašytoja, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėja I. Simonaitytė – talentinga prozininkė, savo kūriniuose vaizdavusi išskirtinius lietuvninkų likimus ir garsinusi Klaipėdos krašto etnografinį savitumą. Siekiant pažymėti šią sukaktį ir rašytojos kūrybos svarbą, Viešojoje bibliotekoje parengta virtuali paroda „Mažosios Lietuvos metraštininkė“.

Skaityti

Tęsiasi parodų ciklas

ROKAI YRA TURTINGI KŪRYBINGAIS ŽMONĖMIS !!!

Keletą mėnesių bibliotekoje puikavosi Nijolės Juozapavičienės tapybos darbų paroda, kurią keičia jaunų, kūrybingų, merginų Liepos Evos Jasėnaitės fotografijos ir Rūtos Valantiejutės grafikos darbų parodos.

Skaityti