Pradinis Naujienos

Antrasis mažųjų smalsučių klubo „0+“ susitikimas

Gegužės 22 d. į biblioteką ir vėl susirinko patys mažiausieji bibliotekos lankytojai – neseniai susikūrusio mažųjų smalsučių klubo „0+“ nariai. Su savo mamomis čia atskubėjo Daumantas, Vilhelmas, Benediktas, Ema, Ieva ir Augintas. Mažiesiems labai pasisekė, mat šis susitikimas vyko „Gyvūno dieną“, kuomet bibliotekoje ir vėl, kaip ir pirmąjį kartą, svečiavosi meilioji triušiukė Šuša. O kad jau diena pavadinta „Gyvūno diena“, tai ir kalbėjomės būtent apie juos – mūsų mažuosius draugus.

Lapė ir jos autorė Evelina Daciūtė apsilankė viešojoje bibliotekoje

Gegužės 11 dieną Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos didžioji konferencijų salė buvo pilna vaikų balsų ir šurmulio. Čia sugužėjo net trys Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pirmokų klasės, lydimos savo mokytojų S. Greičiuvienės, M. Čėplienės ir G. Guzikauskaitės bei mažieji ikimokyklinukai su savo mokytoja Lolita Juodiene.

Kompiuterinio raštingumo mokymai Vandžiogalos bibliotekoje

Gegužės 24d. Vandžiogalos bibliotekoje vyko nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai, kuriuos vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas. Pirmoje užsiėmimo dalyje edukatorius Saulius gyventojus supažindino su teorinėmis žiniomis, o antroje užsiėmimo dalyje reikėjo atlikti praktines užduotys. Mokymų metu gyventojai išmoko nuotraukų koregavimo ir redagavimo subtilybių su skirtingomis programomis. Tad iki sekančio susitikimo, kuris vyks birželio mėnesį.

Kompiuterinio raštingumo IP mokymai Eigirgalos bibliotekoje

Gegužės 24 d. Eigirgalos bibliotekoje vyko IP mokymai, kuriuos vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas, mokymuose dalyvavo Eigirgalos bibliotekos lankytojai. Susirinkę mokymų dalyviai mokėsi tvarkyti asmenines nuotraukas. Naudingos žinios ir praktiniai įgūdžiai pravers mokymų dalyviams tiek darbe, tiek asmeniškai.

Susitikimas su knyga Piliuonos bibliotekoje

Piliuonos bibliotekoje apsilankius Šarūnė Baltrušaitienė pristatė savo kūrinius, knygeles vaikams “Kariesas, Ėduonis ir Domo dantys“ , „Kaip Zuikis jausmus pažino“.

Skaityti

Renginys - “Kiek išdalini, tiek sau pasilieki“

Gegužės 16 d. Viešojoje bibliotekoje vyko klubo „Garliaviečiai“ renginys: “Kiek išdalini, tiek sau pasilieki“. Renginį pradėjo klubo veteranė Jadvyga Marcinkienė, pristatydama klubo veiklą ir savo patirtį klubo veikloje. Pernai atšventėme ponios Jadvygos devyniasdešimtmetį, o šiais metais rudenį švęsim klubo dvidešimtmetį. Per šį laikotarpį klube buvo vykdomos įvairios veiklos, jame lankėsi daug žmonių.

Skaityti

Poezijos stotelė - pirmą kartą Vilkijoje !!!

Šių metų "Poezijos pavasario" naujiena – Poezijos žygis per Lietuvą. Gegužės 13 - 27 d. vyksta 54-asis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ visoje Lietuvoje ir keliose užsienio šalyse.

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centro lankytojų poreikius. Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius ir į juos atsižvelgiant, tobulinti neformaliojo ugdymo veiklas. Anketą viešosios bibliotekos paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2HvtnWt

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) skelbia konkursą „Atsakingas skaitytojas“.

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) atnešti senas baterijas ir neveikiančią ar nenaudojamą smulkiąją elektroninę techniką (mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus, lygintuvus, elektrinius virdulius ar elektronines detales turinčius žaislus ir kt. elektroninius prietaisus). Taip pat bibliotekoje galite registruotis NEMOKAMAM stambios elektros technikos (šaldytuvų, skalbimo mašinų, dulkių siurblių ir kt. prietaisų) išvežimui iš Jūsų namų.