Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos užsiėmimų tvarkaraštis.

Skaityti

Šiaurės šalių literatūros savaitė 2018!

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2018 „Šiaurės herojai“

Š. m. lapkričio 12-18 dienomis vyksta dvidešimt antroji Šiaurės šalių literatūros savaitė. Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitės metu vaikai, paaugliai ir suaugusieji bus kviečiami susipažinti su literatūriniais herojais. Savaitės ašimi tapo metų temai „Šiaurės herojai“ skirtos knygos, Literatūros savaitės veiklos bei jų organizavimas. Maloniai kviečiame dalyvauti Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose Viešojoje bibliotekoje ir padalinių bibliotekose.

Skaityti

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje ir įvertinti bibliotekos paslaugas!

Gerbiamas bibliotekos lankytojau,

Šiuo metu vykdome bibliotekos paslaugų vertinimo tyrimą, tad kviečiame bibliotekos lankytojus pareikšti savo nuomonę apie bibliotekos paslaugas, užpildant trumpą klausimyną.

Anketą viešosios bibliotekos paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą:https://bit.ly/2PGOag9; anketą viešosios bibliotekos padalinių bibliotekų paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2zB6zAL.

Už Jūsų nuomonę ir skirtą laiką dėkoja visa bibliotekos komanda!

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Projektą vykdo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partneriais - SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru ir nevyriausybine organizacija (NVO) klubu „Garliaviečiai“.

ESFIVP-I-2

Projekto tikslas - pagerinti vietos gyventojų socialines - ekonomines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį, didinant užimtumo galimybes ir bendruomenės narių socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenės, verslo ir valdžios ryšius. Organizuodami edukacinius užsiėmimus visus metus, įskaitant ir moksleivių atostogas, užtikrinsime vaikų ir paauglių užimtumą, prisidėsime prie socialinės atskirties mažinimo.

Skaityti

Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Šį rudenį, kaip ir kasmet nuo 2005 m., Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija vėl rengia akciją „Metų knygos rinkimai“ ir kviečia skaitytojus balsuoti už geriausias lietuvių autorių knygas. Keturioliktą kartą vykstanti akcija skatina Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Skaityti

Vilkijos bibliotekoje - A. Juozaičio knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ pristatymas

Spalio 27d. Vilkijos miesto bibliotekoje vyko susitikimas su filosofu, Atgimimo Sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju, publicistu Arvydu Juozaičiu. A. Juozaitis bibliotekos lankytojams pristatė savo naujausią knygą „Tėvynės tuštėjimo metas“, kurią, kaip minima šio leidinio anotacijoje, autorius rašė septyniolika metų.

Rudeniškos veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Jaunieji Saulėtekio bibliotekos lankytojai kasdien į biblioteką renkasi ne tik naujų knygelių pasirinkti, žurnalus paskaityti ar kryžiažodžių spręsti, bet ir šaškėmis pažaisti, pabendrauti, pasidalinti dienos įspūdžiais ir įvykusiais nutikimais.

Skaityti

Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“

Vilkijos bibliotekoje eksponuojama E. Kvoščiausko  fotografijų paroda „Kėdės laukia žiūrovų“

Prasidėjus Šiaurės šalių literatūros savaitei kraštietis, Vilkijos bibliotekos savanoris ir globėjas, mylimas Lietuvos aktorius, renginių vedėjas Eimutis Kvoščiauskas Vilkijos miesto bibliotekoje atidarė savo fotografijos darbų parodą -„Kėdės laukia žiūrovų“.

Skaityti

Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai Ilgakiemyje

Lapkričio 13 dieną Ilgakiemio bibliotekoje prasidėjo Šiaurės šalių literatūros savaitė. Šios savaitės tema „Herojai šiaurėje“.