Pradinis Naujienos

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti

Kviečiame nemokamai naudotis bibliotekos įranga

iranga4a taisytas

Skaityti

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Sitkūnų bibliotekoje baigėsi mokymai

Rugsėjo 26 dieną Sitkūnų bibliotekoje baigėsi mokymai pagal projektą "Prisijungusi Lietuva": Efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė. Mokėsi pažengusiųjų grupė tema "Viešosios paslaugos internetu kiekvienam". Žmonėms kursai buvo įdomūs ir naudingi.

Skaityti

„Knyga – langas į pasaulį“

Ketvirtadienio rytą Rokų seniūnijos kiemelis prisipildė vaikų klegesio. Šiandien ypatinga diena – buvo pristatytas Rokų knygų mainų namelis „Knyga – langas į pasaul“, tai viešoje erdvėje įrengta miniatiūrinė biblioteka, kurioje galima skaityti knygas ir jas mainyti.

,,Atmink“

,,Prie Babilono upių sėdėjome ir verkėme, atsimindami Sioną. Ten ant gluosnių šakų pakabinome savo arfas." (Ps. 137,1, 2)

Rugsėjo 23 d. Neveronių biblioteka prisidėjo prie holokausto aukų pagerbimo akcijos. Pravieniškių miške, kur 1941 m. gegužės 15 d. buvo nužudyti žydai iš vakarų Europos, uždegėme atminimo žvakę, padėjome gėlių ir skaitėme žydų kančios maldą, tuo prisimindami ir pagerbdami nekaltų aukų atminimą.

Skaityti

Integruota lietuvių kalbos ir dailės pamoka Rokuose

Rugsėjo 24 rytą, Rokų mokyklos darželio 2 klasės mokiniai skubėjo į integruotą lietuvių kalbos ir dailės pamoką, kuri vyko netradicinėje aplinkoje – seniūnijos parke.

Pamokos metu buvo skaitoma R. Černiausko istorijos iš knygos ,,Slieko pasaka“ . Neatsitiktinai pasirinktas šis rašytojas, nes šiemet minim Rimanto Černiausko 70-ąsias gimimo metines. 2008 m Akcijos ,,Metų knygos rinkimai“ 2007 knygų vaikams kategorijoje įteikiama už knygą „Slieko pasaka“.

Vaikų lūpomis „kalbėjo“ akmenukai

Rokų bibliotekoje 3kl. mokiniai su mokytoja Reda Kundrotiene dalyvavo edukaciniame garsinio skaitymo bei dailės užsiėmime „Piešiu akmenuko istoriją“.

Užsiėmimo metu buvo garsiai skaitoma pasaka ,,Vakaras“ iš A. Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“. Vaikai atidžiai išklausę pasakos prisiminė ir kitus šios knygos stebuklingus pasakojimus. Bibliotekininkė vaikus paskatino pasvarstyti, kurios istorijos įdomiausios, keisčiausios, linksmiausios. Paskui vaikams buvo pasiūlyta sugalvoti savo pasaką ir nupiešti ant akmenukų.