Šeimų šeštadienis bibliotekoje: orientacinis MIRKT žygis „Taigi viską žinau Garliavoje“

▬ Pasiruošk, dėmesio... MIRKT! Jau spalio 26 d., Šeimų šeštadienio metu, vyks MIRKT Orientacinis žygis TAIGI VISKĄ ŽINAU GARLIAVOJE

▬ Kviečiame visus aktyvius, smalsius ir žingeidžius garliaviečius ir svečius pasivaikščioti po daugiau ar mažiau pažįstamas vietas, kartu sprendžiant MIRKT klausimus.

▬ Visi žygio klausimai bus atsakomi naudojantis tik programėle, tad būtina turėti mobilųjį telefoną su interneto ryšiu. Į žygį gali registruotis pavieniai dalyviai, komandos, grupės, šeimos nariai.

▬ Visi žygio dalyviai gaus po gardų paskatinimą. Anksčiausiai užsiregistravę gaus ir specialius rėmėjų prizus. Finišavusiems dalyviams atiteks simboliniai organizatorių įsteigti prizai.

▬ Startas spalio 26 d. 11.00 val. nuo centrinio bibliotekos įėjimo
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka,
Vytauto g. 21, Garliava
•••••• BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į ŽYGĮ:

▬ Kasmet MIRKT savaitė minima spalio 24–31 d. – šias dienas UNESCO yra paskyrusi medijų ir informaciniam raštingumui. Jau trečius metus į šias veiklas jungiasi įvairios bendruomenės. Per skirtingas, tačiau mus visus apjungiančius veiklas siekiame stiprinti mūsų visuomenės kritinio mąstymo įgūdžius, būti įžvalgiais ir atsakingais informacijos vartotojais. Spalio 26 d. orientavimosi MIRKT žygis – „Taigi viską žinau...“ vyks net 47-iose Lietuvos savivaldybėse!