Metų kaunietė 2023

„Netikėtai buvau pasiūlyta į konkursą „Metų kaunietė 2023“. Džiugu, nes esu tvirtai įsitikinusi: tai, kad mano darbai matomi, yra ne vien asmeninis, bet ir bibliotekų darbuotojų veiklų įvertinimas“, – nedvejodama teigia Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Direktorė nestokoja racionalaus optimizmo ir negaili pelnytų pagyrų Kauno rajono bibliotekoms. „Tikiu, kad žmogus, turintis rankose vertingą knygą, visada turės jėgų keisti ne tik save, bet ir aplinką. [...] Vieta, kurioje dirbu kartu su puikiu kolektyvu, – tai tradicija ir modernumas. Siūlau eiti į bibliotekas visiems, kurie nori gauti kokybiškas nemokamas paslaugas saugioje aplinkoje – knygas, informaciją, neformalųjį švietimą, parodas, susitikimus su žymiais žmonėmis. Šiandienė biblioteka – tai ne tik knygos, bet ir kompiuteriai, naujosios informacinės technologijos, o svarbiausia – paslaugūs, profesionalūs darbuotojai“, – konkrečiai ir motyvuotai akcentus sudėlioja patyrusi vadovė.

Dabar ji sako labiausiai besidžiaugianti knygomatų tinklo plėtra Kauno rajone ir naujai įkurta bibliotekininkų asociacija „Daugiau negu biblioteka“. Abu minėti žingsniai, pasak I. V. Stančiauskienės, stipriai priartina knygą ir kultūrą prie žmonių: knygomatai leidžia reikliam ir komforto išlepintam šiuolaikiniam žmogui skolintis knygas lanksčiai ir patogiai, o naujoji asociacija suteikia galimybę dalyvauti platesnėje projektinėje veikloje, įgalinančioje spartesnę profesionaliosios kultūros sklaidą Kauno rajono ir kaimyninėms bendruomenėms.

Konkurse „Metų kaunietė 2023“ jau prasidėjo paskutinis balsavimo etapas. Kviečiame palaikyti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorę Ireną Viktoriją Stančiauskienę. Priimamas vienas balsas per parą iš vieno IP adreso. Palaikykime Kauno rajono kandidatę Metų kaunietės rinkimuose. Balsuoti galima iki kovo 4 dienos ČIA.
Visi balsavimo būdai:
••• DIENRAŠTIS: išsikirptą ir užpildytą specialų kuponą siųsti adresu: Metų kaunietė, „Kauno dienos“ laikraščio redakcija, I. Kanto g. 18, 44296 Kaunas, arba įmesti į specialią balsavimo dėžę prenumeratos skyriuje I a. 1 kuponas = 10 balsų. Esant galimybei, dienraščio iškarpas prašom į redakciją siųsti paštu.
••• SMS: trumpąją žinutę (Lietuvoje) siųsti numeriu 1679 su tekstu „MKA XX“. XX – kandidatės numeris, esantis prie jos profilio portale. SMS kaina – 1 euras. 1 SMS = 10 balsų.
••• PORTALAS: kaunodiena.lt rubrikoje „Metų kaunietė“. Portale už vieną kandidatę galima balsuoti vieną kartą per parą iš vieno IP adreso. Vienas balsavimas internetu prilygsta vienam balsui. Nuo vasario 22 d. iki kovo 4 d. 12 val. balsuodami iš šešių finalininkių rinksite nugalėtoją.