Pradinis Vaikams Mažųjų smalsučių klubas 0+

Mažųjų smalsučių klubo 0+ veikla atnaujinima!

Mažųjų smalsučių klubas 0+
Mažųjų smalsučių klubas 0+

Nuo 2018 m. balandžio mėnesio Viešojoje bibliotekoje veikė Mažųjų smalsučių klubas „0+“, karantino metu veikla buvo laikinai sustabdyta, o nuo 2021 m. gruodžio atnaujinama! Šis klubas išskirtinis tuo, kad jo nariai į klubą ne tik ateina, bet ir atropoja! Šį klubą atnaujinusios bibliotekos darbuotojos - Sandra Žydaitienė ir Vaiva Steponaitienė tikisi, kad mažylių draugystė su knyga, prasidėjusi nuo pirmųjų mėnesių, tęsis visą gyvenimą. 

Skaitydami kartu su mamomis ir įsitraukdami į bendrą skaitymo veiklą vaikai jaučiasi svarbūs ir ypatingi. Juk matydamas, kaip tavo mama skaito tau ir visiems kitiems, pakylėtas jaučiasi ir pats vaikas. Po garsinių mamų ir mažylių skaitymų mažųjų klubo narių laukia itin smagi susitikimo dalis - kūrybinės veiklos. Kaskart mažieji išbando vis kitokias piešimo technikas, lavina smulkiąją motoriką ir džiaugiasi kūrybine laisve. Laisvai ir nevaržomai kurdami vaikai įvairiausiomis spalvomis nudažo ne tik jiems skirtą popieriaus lapą, bet ir savo drabužius, tad mamos jau suprato, kad labai puošnios aprangos čia nereikia: juk sakoma, kad vaikai būna arba švarūs arba laimingi.

Beje, Mažųjų smalsučių klube „0+“ galioja nerašyta taisyklė - ugdome laisvą, kūrybingą, gebančią bendrauti su bendraamžiais ir išreikšti save per žodį ir kūrybą asmenybę. Mes esame tam, kad būtų visiems gera! Tad susitikimų metu ne tik skaitome, bet ir dainuojame, piešiame, žaidžiame, daug bendraujame ir dovanojame vieni kitiems gerą nuotaiką!

Klubo susitikimai vyks nuo gruodžio mėnesio kiekvieną antradienį 10.30 val. Kaskart laukiame ir naujų narių. Iki susitikimo bibliotekoje!