Pradinis Parodos 2022 metų parodų galerija

Parodos

Irenos Petravičienės darbų paroda

Visą gegužės mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos trečiajame aukšte, Parodų salėje, eksponuojama Irenos Petravičienės spalvingų, šiltų, jaukių, ramybę ir pozityvumą spinduliuojančių iš vilnos veltų paveikslų ir tapybos ant šilko darbų paroda.

Jono Lukšės paroda

Dailininkas, architektas, paminklosaugininkas, kraštotyrininkas Jonas Lukšė pristatė Kauno senamiesčio istorijos, architektūros, meno kūrinių, kultūros paveldo vertybių piešinių parodą Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Kanonizuotieji Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus slėpiniai

Kovo 23 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko žymaus lietuvių grafiko, profesoriaus Edmundo Saladžiaus (g. 1950 Kaune) grafikos darbų parodos „Kanonizuotieji Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus slėpiniai“ atidarymas. Subtilią, o kartu ir žaižaruojančią meniškumu renginio atmosferą kūrė Garliavos meno mokykla moksleivių akordeonininkų melodijos (mokytoja Violeta Traškevičienė).

Trakų Pusiasalio pilis

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Trakų istorijos muziejus kvietė į tarptautinio ekslibrisų konkurso „Trakų Pusiasalio pilis: vienaragis – kultūrinio, istorinio paveldo simbolis“ laureatų parodą. Šie neįtikėtinai kruopščiai sukurti meno perliukai pagaminti tradicine grafikos technika, o kiti demonstravo naujas išraiškos priemones ir itin individualų stilių.

Dėmesio dėmės

Dėmesys - patikimiausias įrankis meilei meistrauti. Be dėmesio vysta augalai, dulkėja lentynos, mąžta, tęžta, tręšta visata. Abudu du sutelkėme, paskyrėme, išspaudėme, atradome, atkapstėme daug gabalų ir gabalaičių dėmesio, kurį atidavėme darbams, kuriuos pristatome parodoje "Dėmesio dėmės"/Samanta Augutė-Togobickaja

„Garliaviečių“ klubo OK dailės studija

„Garliaviečių“ klubo OK dailės studijos nariai - skirtingų profesijų žmonės: pedagogai, inžinieriai, medikai, bibliotekininkai, muziejininkai, verslininkai ir mokiniai pristato 2021 metais nutapytų darbų parodą.

Išgyventi Giverny

Giverny kaimas yra nutolęs 80 km į šiaurės vakarus nuo Paryžiaus, Normandijos regione. Jis geriausiai žinomas kaip impresionisto tapytojo Klodo Monė sodo ir namų vieta. Tapytoja, Rasa Staskonytė, visą savo kūrybinį gyvenimą seka impresionistų pėdomis. Analizuoja jų biografijas, kūrybos metodus, motyvus, paletes.

Skaityti

Laisvės gynėjų dienai skirta paroda

Bibliotekos Konferencijų salėje buvo eksponuota Juozo Kazlausko- žymaus fotomenininko, operatoriaus ir kino režisieriaus fotografijų paroda „Lemtingasis Sausis: Sausio 13-oji“.