Pradinis Naujienos Šeimų piknikas su biblioteka

Šeimų piknikas su biblioteka

Rugpjūčio 7 d., saulėtą sekmadienio vakarą, Garliavos Kaimynystės parke Garliavos sporto ir kultūros centras jau devintus metus kvietė žmones išjungti televizorius ir visą savo dėmesį skirti šeimai – mėgautis bendravimo ir pramogavimo drauge malonumais.

Šeimų piknike „Išjunk TV“ daugybė pramogų traukė publikos dėmesį. Šeimas su vaikais viliojo renginyje dalyvaujančios Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukacijos: vėjo gaudyklių dirbtuvės, robotai „Bitutės“, „Akimirkos tapyba“, platus galvosūkių asortimentas, Knygiuko gamyba, milžiniški muilo burbulai ir žaidimas „Būkime keliautojais ir atradėjais“.

Biblioteka, žinoma, entuziastingai pritaria siūlymui išjungti televizorių; ne tik televizorių, bet ir kitus ekranus. Juk žymiai daugiau peno smegenims, džiaugsmo širdžiai ir išminties sielai suteikia knyga! Kuo dažniau išjungsime ekranus ir atsigręšime į knygos kultūrą, tuo turiningesnį gyvenimą gyvensime. Džiaugiamės dalyvavę tokioje prasmingoje iniciatyvoje ir dalijamės renginio akimirkomis.