Pradinis Naujienos Vasaros iššūkio „Vasara su knyga“ apdovanojimai Vilkijos bibliotekoje

Vasaros iššūkio „Vasara su knyga“ apdovanojimai Vilkijos bibliotekoje

Baigėsi vasara, atėjo ruduo. Baigėsi ir visą vasarą trukęs skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, į kurio veiklą buvo įsitraukę ir Vilkijos bibliotekos skaitytojai. Nuo birželio 1 d. pradėta dalyvių registracija į Vilkijos bibliotekos organizuojamą „Vasaros skaitymo iššūkį“.

Šiais metais skaitymo iššūkį įveikė 37 skaitytojai . Iššūkis įvykdytas perskaičius knygas pagal kiekvieną užduotį. Duomenys buvo fiksuojami „Skaitymo iššūkio“ tinklalapyje, susikūrus savo paskyrą. Džiaugiamės, kad nemažai vaikų, paauglių ir suaugusiųjų vasarą praleido su knyga.

Spalio 21-osios popietę, bibliotekoje vyko vasaros skaitymo iššūkio „Vasara su knyga „ apdovanojimai. Bibliotekininkės Jolanta ir Liucija džiaugėsi, kad jaunimas atrado laiko ir noro vasarą praleisti su knyga ir sudalyvauti iššūkyje, taip pat pasidžiaugė skaitytojų aktyvumu ir įteikė „Vasara su knyga" diplomus ir atminimo dovanėles.

Mėgaukimės kiekviena skaitymo akimirka, skaitykime kiek galima daugiau knygų. Skaitymas suteikia laimės ir gerina gyvenimo kokybę.

Vilkijos filialo vyr. bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė ir Liucija Baltiejienė