Pradinis Naujienos Vilkijos parke lopšelio – darželio „Daigelis„ vaikai ištarė sudie darželio žaislams

Vilkijos parke lopšelio – darželio „Daigelis„ vaikai ištarė sudie darželio žaislams

Birželio 4 d. Vilkijos parke, naujai atidarytoje Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje, Vilkijos darželio-lopšelio priešmokyklinio ugdymo „Bitutės“ grupės vaikai ir tėveliai, laikantys visų saugumo reikalavimų dalyvavo šventėje - „Sudie darželio žaislai“. Juos atėjo pasveikinti ir palaikyti Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas. Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė pasveikino vaikučius, tėvelius ir auklėtoją, palinkėjo draugauti su knygomis, naudotis bibliotekos teikiamomis paslaugomis. Vilkijos parapijos klebonas kun. Linas Šipavičius pasveikino vaikučius, linkėdamas siekti mokslo aukštumų, pasidalino prisiminimais, kuo norėjo būti užaugęs, kai pats buvo jų amžiaus. Klebonas, išdalinęs vaikams po paveikslėlį su angelo sargo malda, juos palaimino šlakstydamas švęstu vandeniu, o tėveliams padovanojo knygutę „Meilė santuokoje“ su popiežiaus Pranciškaus mintimis ir klausimais.

Būsimi pirmokėliai dainavo dainą „Aš skubu užaugti“, deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį „Į darželį“, padovanojo bibliotekininkei pakalnučių puokštę, o klebonui – miniatiūrinį Šventąjį raštą.

Paskutinę savaitę, mažieji grupėje nupiešė savo mėgstamiausius žaisliukus, iš jų išlankstė laivelius, o šventės metu kartu su tėveliais paleido plaukti Nemuno upe „pasiekti saulę ir ištirpo joje...“.

Šventę vainikavo netikėta ir neplanuota dovana iš Nemuno – laivas „Raketa“ plaukdamas Kauno link pasveikino vaikučius garsiniu signalu.

Straipsnio autorė Svetlana Adler-Mikulėnienė

Nuotraukos Jolantos Bačėnienės, Svetlanos Adler-Mikulėnienės