Pradinis Naujienos Kūrybinės dirbtuvės - vaikų gynimo dienos minėjimas „Dekoratyviniai kinetiniai elementai sodui“ Vilkijoje

Kūrybinės dirbtuvės - vaikų gynimo dienos minėjimas „Dekoratyviniai kinetiniai elementai sodui“ Vilkijoje

Vasarėlė jau atėjo
Iš šiltų šiltų pietų -
Vėl mes šokame pievelėj,
Vėl mes sukamės ratu...
/Vytė Nemunėlis/

Birželio 1-ąją minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas, kad turime saugoti ir gerbti mažųjų teises. Vaikystė kupina emocijų, atradimų, neužmirštamų akimirkų ir įspūdžių. Tuose ieškojimuose suaugę turi padėti vaikams, gerbdami jų požiūrį, norus, jausmus…

Vaikų gynimo dieną Vilkijos biblioteka ir kultūros centras pakvietė vaikų gynimo dieną švęsti kitaip. Vilkijos Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje birželio 2-ą dieną vaikų šventę pradėjome šokiais „Jarusalema“ ir „Pinokis“. Šokius mažiesiems pravedė kultūros centro renginių organizatorė Loreta Maliukevičienė.

Floristas Marijus Gvildys iš skardinių nuo vaisvandenių mokino pasigaminti kinetinių elementų sodui. Edukacijos metu kiekvienas vaikas turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą. Šventės metu “Nemuno krašto vaikai“ pademonstravo šokį pagal „The Roop“ Eurovizijos finalinę dainą. Mažiausieji žaidė su kėgliais. Bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė pakvietė vasarą praleisti bibliotekoje ir dalyvauti įvairiose skaitymo akcijose.

Šventės dalyvius maloniai nustebino savo apsilankymu Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai Irena Marcinkevičienė ir Jonas Mykolaitis. Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas pasidžiaugė vaikų švente ,bei aktyviu socialinių darbuotų įsiliejimu į vaikų renginius.

Nuotaikinga, graži šventė nebūtų įvykusi, jeigu ne vaikų gynimo dienos minėjimo „Dekoratyviniai kinetiniai elementai sodui“ rėmėjai. Tai Vilkijos seniūnija ir Vilkijos mieste veikiančios picerijos „Juodai skanu“ direktorė Sandra Blaževičienė. Picerijos direktorei dėkojame už labai gardžią ir sočią picą. Ačiū už Jūsų dosnumą. Ypatingą padėkos žodį tariame floristui Marijui Gvildžiui už kūrybinį indėlį. Taip pat dėkojame „Nemuno krašto vaikai“ bendruomenei už aktyvų dalyvavimą šventėje.

Šventė baigėsi, o vasara tęsiasi. Į namus mažieji sugrįžo ne tik pasilinksminę, prasmingai ir smagiai praleidę laiką, gardžiai pasmaližiavę, bet ir su įgyta kinetinių elementų gamybos patirtimi.

Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė