Pradinis Naujienos Ringaudai skaito vaikams

Ringaudai skaito vaikams

Gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, vyks visuomeninis renginys „Lietuva skaito!“, kviečiantis dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus. Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) inicijuojama skaitymo skatinimo akcija vyksta kasmet, nuo 2015 m.

2021 m. akcijos šūkis – Lietuva skaito vaikams!

O balandžio 27 ir 30 dienomis Ringaudai skaitė ir kvietė jungtis visus – jau pamėgusius skaityti ir dar tik pradedančius į akciją „Lietuva skaito vaikams!“. Šių metų akcija kviečia skaityti šeimoje: ne tik skaityti vaikams, bet ir būti skaitančio suaugusiojo pavyzdžiu.

Drauge su Ringaudų pradinės mokyklos 1D ir 2B klasės mokiniais bei mokytojomis Zita ir Janina skaitydami William Joyce knygą „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ tarsi leidomės į stebuklingą kelionę. Nukeliavę į knygų kupiną pasaulį – biblioteką, o joje atradome knygų, keletą jau ir perskaitytų, kurias aptarėme su jaunaisiais skaitytojais. O knygų naujienos dar laukia eilėje.

„Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ – tai šiltas kūrinys apie žmones, paskyrusius gyvenimą knygoms ir knygas, kurios už tai atsidėkoja.

Tegul knyga visada būna siejama su džiaugsmu ir geromis emocijomis.

Ringaudų padalinio vyr. bibliotekininkė Vilija Mitkuvienė