Pradinis Naujienos Skirkite 1,2 % GPM bibliotekai!

Skirkite 1,2 % GPM bibliotekai!

1b

Kviečiame skirti 1,2% pajamų mokesčio Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir padalinių inovatyvioms veikloms vykdyti, kultūrinių renginių organizavimui!

Tai padaryti galima keliais būdais:

• Prašymus pateikti elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx
• Popierinę ranka užpildytą prašymo formą (FR0512) siųsti paštu (Kauno apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, Europos pr. 105, 44500 Kaunas).

Prašymo formoje FR0512 (04 versija) nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą ir tokius duomenis apie paramos gavėją:

• Mokestinis laikotarpis – 2020 m.
• 6S mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – pažymėti X
• E1 gavėjo tipas – 2
• E2 gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191118276
• E3 mokesčio dalies paskirtis – KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA
• E4 mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2%
• E5 mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – .... (nebūtina pildyti, nebent norite skirti paramą ilgesniam negu 1 metų laikotarpiui. Tokiu atveju, įrašyti metus, iki kada skiriate savo paramą – vėliausiai iki 2023 m.)

Skirti paramą galima iki gegužės 3 d. Ačiū!