Pradinis Naujienos Viešosios bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Viešosios bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Pristatymas3

Karantino metu nuo 2021 m. kovo 22 d. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka teikia šias paslaugas:

Knygų išdavimo į namus paslaugą, kai knygos buvo užsakytos telefonu, internetu ar atvykus į bibliotekas, neįleidžiant skaitytojų į fondus;

Knygas galite užsakyti nuotoliniu būdu

Suaugusių sk. tel. 837 551794

Vaikų sk. tel. 837 549120

ar LIBIS sistemoje bibliotekos internetiniame puslapyje www.krsvbiblioteka.lt

Knygos grąžinamos bekontakčiu būdu (Viešojoje bibliotekoje į Knygų grąžinimo aparatą prie įėjimo durų lauke);

Teikti 1 val. bibliotekų skaityklų paslaugas – periodinių leidinių, kompiuterių, interneto skaityklų, užtikrinant, kad lankytojai būtų aptarnaujami ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis ir laikomasi ne mažesnio nei 2 m atstumo tarp asmenų, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Dokumentų kopijavimo paslaugą;

Parodų lankymą;

Vykdo edukacinius užsiėmimus, mokymus ir renginius nuotoliniu būdu.

Informaciją rasite www.krsvbiblioteka.lt ir https://www.facebook.com/krsvb/

Informacija teikiama telefonais

Suaugusiųjų abonementas – (8-37) 551794
Vaikų centras – (8-37) 549120

Administracija – (8-37) 551884 (8.00-16.30 val.)

Paslaugos teikiamos ribojant lankytojų skaičių vienu metu ir užtikrinant 2 m atstumą tarp asmenų;

Suaugusieji ir vaikai nuo šešių metų privalo dėvėti apsaugines kaukes