Pradinis Naujienos Birželio mėnuo Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnuo Šlienavos bibliotekoje

Vasaros garsiniai skaitymai prasidėjo A. Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“ skaitymais. Pasirinkome pasaką „Paprastas akmenukas“. Skaitydami sužinojome, kad akmenukas nenori būti paprastas, nori būti ypatingas. Ir iškeliavo jis prie jūros, kad jūra jį nugludintų, pagražintų... Vaikai taip pat išpildė akmenuko norus. Jų pagalba akmenėliai tapo gražūs, spalvoti ir kiekvienas išskirtinis, ypatingas.

Visą birželio mėnesį bibliotekoje vaikai rado širdžiai malonių užsiėmimų: vieni žaidė „Minecraft“, Dovilė ir Ugnė dalyvauja skaitmeninio kūrybiškumo konkurse „Mano biblioteka kosmose“, kiti žaidė stalo futbolą, dėliojo dėliones, lego. Skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“ priėmė 18 bibliotekos skaitytojų.

Samylų kultūros centre prasidėjo vaikų vasaros stovykla. Pirmąją dieną vaikai buvo pakviesti į biblioteką. Vaikai savo žinias apie literatūrą išbandė interaktyvioje viktorinoje „Kahoot“, atliko koduotos knygos žinutės užduotis. Taip pat išbandė interaktyvias knygas, esančias bibliotekoje. Į svečius atvyko Kauno rajono VB edukatorė Kristina Meilutė, kuri su vaikais išmėgino senąją fotografijos metodą – mėlynuosius antspaudus.

Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Grušienė