Pradinis Naujienos Nuotoliniai projekto Prisijungusi Lietuva skaitmeninio raštingumo mokymai

Nuotoliniai projekto Prisijungusi Lietuva skaitmeninio raštingumo mokymai

Kol gyventojų skaitmeninio raštingumo mokymai Lietuvos viešosiose bibliotekose negali vykti, kviečiame nesustoti ir savo skaitmeninius įgūdžius tobulinti skaitmeninio raštingumo klasėse internete!

Nuo balandžio 26 d. iš KRSV bibliotekos Pagynės padalinio prasidėjo nuotoliniai projekto Prisijungusi Lietuva mokymai visiems Lietuvos gyventojams. Šiuo metu savo žinias yra pagilinęs 21 mokymų dalyvis, kurie lankė temas „Pristatymų rengimas“, „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“. Dalyviai džiaugėsi galimybe įgyti naudingų žinių neišeinant iš namų. Teigiamai įvertinamo ir mokymui sukurtą aplinką, gaunamų žinių kokybę, virtualios klasės darbą ir galimybę bendrauti tarpusavyje, užduoti kylančius klausimus, išsakyti problemas. Dalyviams labai patiko darbas virtualiose klasėse, todėl toliau sėkmingai registruojasi ir į kitas mokymų temas.

Kaip vyksta mokymai? Dalyvis, užsiregistravęs į pasirinktą mokymų temą dieną prieš į salo elektroninį paštą gauna el. laišką su nuoroda, kurią paspaudęs ir suvedęs vardą ir pavardę patenka į virtualią mokymų klasę. Mokymų klasėje galima bendrauti kalbant arba tiesiog susirašinėjant su dalyviais ir lektoriumi. Savo ekranuose mato demonstruojamas skaidres, savarankiškai atlikinėja praktines užduotis pritaikant įgytas žinias.

Lektorė Gabija Ščiukauskaitė