Pradinis Naujienos Gruodžio pradžios veiklos Šlienavos bibliotekoje

Gruodžio pradžios veiklos Šlienavos bibliotekoje

Gruodžio pradžios veiklos Šlienavos bibliotekoje
Gruodžio pradžios veiklos Šlienavos bibliotekoje

Gruodžio mėn. 6 dieną Šlienavos bibliotekoje viešėjo Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė. Edukacijoje dalyvavo Šlienavos pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai su klasės vadove, technologijų mokytoja Jurgita Vingiliene.

Cianotipija arba mėlynieji antspaudai kuriami ant akvarelinio popieriaus dėliojant įvairias kompozicijas, naudojant trafaretus, džiovintus augalus, įvairias dekoracijas ir kitus daiktus. Paruoštos kompozicijos šviečiamos naudojant ultravioletinio spektro šviesą. Edukacijos metu mokiniai pasigamino rankų darbo vienetinius kalėdinius atvirukus, mėlynuosius antspaudus. Susiskirstę grupelėmis pristatė savo darbų parodėles. Dėkoju edukatorei Kristinai už įdomią edukacinę pamoką, mokiniams ir jų auklėtojai Jurgitai.
Gruodžio mėn. 5, 6 dienomis Šlienavos bibliotekoje vyko nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalinkis turiniu internete. Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“. Projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Ačiū visiems dalyvavusiems, ačiū lektorei Živilei Kazakevičienei už žinias, už malonų ir šiltą bendravimą!

Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Grušienė