Pradinis Naujienos Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ Vilkijos bibliotekoje

Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ Vilkijos bibliotekoje

Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ Vilkijos bibliotekoje
Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ Vilkijos bibliotekoje

Lapkričio 18-22 dienomis Vilkijos bibliotekoje vyko renginiai skirti Suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“.

Nuo pirmadienio renginių ciklą pradėjome susitikimu su psichologe – psichoterapeute Rūta Mikalauskaite - Krūveliene. Paskaitos „Rudens įtaka žmogaus psichologinei būsenai“ metu buvo daug dėmesio skirta kaip atpažinti depresijos simptomus, kuriuos galima pastebėti savo artimojo elgesyje ar savijautoje, kad depresija ne visada yra aiškiai matoma ir pastebima būsena. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai dalinosi savo pastebėjimais, kokias nuotaikas įžvelgia savyje, savo artimo žmogaus gyvenime.
Antradienio popietę vyko susitikimas su dailininku Olegu Karavajevu ir edukacija neįgaliesiems - dailės terapija - „Relaksacija kūnui ir sielai“. Susitikimo metu dailininkas pabrėžė, kad prieš pradedant tapyti reikia žinoti pagrindinius pirmus žingsnius, spalvų ratą, bei norą piešti, taip pat kompoziciją - objektų išdėstymą erdvėje. Klausytojai ypatingai susidomėjo meno terapija, kurios metu uždavė Olegui Karavajevui juos dominančius klausimus.
Trečiadienį ir ketvirtadienį vyko kompiuterinio raštingumo kursai. Kursų metu dalyviai mokėsi pradinio ir pažengusiųjų kompiuterinio raštingumo. Vienam iš dalyvių, kurio gyvenimo būdas iki šiol buvo visiškai kitoks, pirmą kartą prisilietusiam prie kompiuterio ir pajutusiam aistrą technologijoms, tapo kasdieniu įpročiu lankytis bibliotekoje.
Suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ užbaigėm gera nuotaika ir pabendravimu prie arbatos puodelio. Laukiame naujų susitikimų.


Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkės
Jolanta Bačėnienė , Liucija Baltiejienė