Pradinis Naujienos Lapkričio pradžia Užliedžių bibliotekoje

Lapkričio pradžia Užliedžių bibliotekoje

Lapkričio pradžia Užliedžių bibliotekoje
Lapkričio pradžia Užliedžių bibliotekoje

Įpusėjus rudeniui, bibliotekoje ir toliau kiekvieną dieną šurmuliuoja vaikai: žaidžia kompiuterinius žaidimus, ypač „Minecraft“, naršo mobiliuosius telefonus, dalyvauja KRSVB organizuojamoje skaitymo akcijoje „Auginame knygų skaitymo medį“. Bibliotekoje lapkričio mėnesį veikia molio ir odos dirbinių paroda „Visi mes kūrėjai“.

Lapkričio 4 d. bibliotekoje vyko edukacinė lietuvių kalbos pamoka „Moki žodį – žinai kelią“, skirta kalbininko K.Būgos 140-iui ir J.Tumo-Vaižganto metams paminėti. Pamokoje dalyvavo Užliedžių skyriaus 4 kl. mokiniai. Pradžioje mokiniai susipažino su pagrindiniais K.Būgos ir J.Tumo-Vaižganto gyvenimo, kūrybos faktais; taip pat sužinojo daug įdomių faktų ir apie lietuvių kalbą, nes gimtoji kalba yra svarbus tautos paveldo elementas, todėl privalome ją gerbti, saugoti ir puoselėti. Vėliau mokiniai sprendė kryžiažodžius: reikėjo atrinkti tikrąjį autorių ir knygos pavadinimą.
Lapkričio 11-17 dienos – Šiaurės šalių literatūros savaitė. Ši savaitė yra Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ sąjungos vykdomas projektas, skirtas skaitymo skatinimui ir pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra. Tai jau tradiciniai skaitymai, organizuojami bibliotekoje. Šių metų tema: „Šventės Šiaurės šalyse“. Tad pirmadienį, pačią pirmąją dieną, užsidegę žvakeles, vaikai garsiai skaitė švedų rašytojos A.Lindgren vaikų romano „Pepė Ilgakojinė“ skyrių „Pepė švenčia gimtadienį“. Perskaitę skyrių vaikai valgė tortą – koks gi gimtadienis be torto!


Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė