Pradinis Naujienos Rugpjūčio mėnuo Ringaudų bibliotekoje

Rugpjūčio mėnuo Ringaudų bibliotekoje

Rugpjūčio mėnuo Ringaudų bibliotekoje
Rugpjūčio mėnuo Ringaudų bibliotekoje

Rugpjūtis į Ringaudų biblioteką ir vėl sukvietė vaikus! Bibliotekoje susirinko vaikų skaitytojų klubo nariai ne tik paklausyti autoriaus Sergej Kozlov pasakėlių ir dainelių "Ežiukas rūke", bet ir prisidėti prie Ringaudų miestelio šventės dekoracijų (šventinių vėliavėlių) kūrimo.

Popietės pradžioje išklausėme vėliavėlių gamybos ypatumų, kuriuos paaiškino Kauno rajono Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salės renginių organizatorė Aušra Žukaitė - Kupčiūnienė ir klausydamiesi juokingų pasakėlių bei dainelių kibome į darbus: braižėme, karpėme, klijavome, o Aušra vis lygino vėliavėles. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas, baigėsi pasakėlės, dainelės, vėliavėlių medžiaga ir tik tada supratome, kad kiek daug per šiandieną mes padarėme ir išmokome!
Labai lauksime Ringaudų miestelio švenčių ir džiaugsimės matydami savo rankomis pagamintomis šventinėmis dekoracijomis.
Rugpjūčio mėnuo jau paskutinis atostogų mėnuo, tad smagu ir linksmai papokštauti. Ringaudų bibliotekoje vyko Smegenų mūšis „Kas už nykštukus, kas už fėjas, o kas už kiaulystes?“.
Susirinko nykštukų ir fėjų gerbėjai, nepatikėsite, kiaulysčių nebuvo!!!
Visi dalyviai buvo apdovanoti smagiais prizais!
Vasaros susitikimai bibliotekoje vaikams išjudino mintis, jausmus, jie atrado daug neskaitytų knygų, kurios sudomino jaunuosius skaitytojus, tad kiekvienas atrado savo knygą. Džiugūs susibūrimai su bendraminčiai, nauji sutikti draugai, puikūs įspūdžiai juos lydės pirmomis rugsėjo dienomis.


Ringaudų padalinio vyr. bibliotekininkės
V. Mitkuvienė, D. Šarakauskaitė