Pradinis Naujienos Kai vasaros šėlionės baigiasi... sugrįžtame į biblioteką

Kai vasaros šėlionės baigiasi... sugrįžtame į biblioteką

Kai vasaros šėlionės baigiasi... sugrįžtame į biblioteką
Kai vasaros šėlionės baigiasi... sugrįžtame į biblioteką

Paskutinį vasaros mėnesį Neveronių biblioteka ne tik sėkmingai registravo skaitymo iššūkio "Vasara su knyga“ rezultatus, bet rengė įvairių garsinių skaitymų ir edukacinių mokymų. Rugpjūčiui įpusėjus visas būrys vaikų buvo pakviesti į Selemono Paltanavičiaus knygos "Gamtos metų ratas-vasara“ garsinius skaitymus ir aptarimus, kurie daugiausiai pakrypdavo į moksleivių pačių pasakojimus apie savo atostogas gamtoje.

Kai rugpjūtis padovanojo paskutinę karštąją savaitę Neveronių biblioteka, jaunesnių klasių vaikus pakvietė į edukacinę pamoką "Kas čia gyvena?". Bibliotekai savanorišką veiklą pasiūlė 10 klasės moksleivė Karolina Sasnauskaitė.
Kol laukėme visų atvykstant, Karolina skaitė trumpas pasakas iš David Baddiel knygelės "Berniukas, kuris galėjo daryti ką nori". Savo edukacinius mokymus Karolina pradėjo nuo origamio skirtuko-krepšelio lankstymo.
Moksleivė prieš pradėdama mokyti 3D plakato kūrimą, vaikams paaiškino, kas tai yra ir kaip jį padaryti. Smagus kūrybinis bendras visų vaikų darbas išaugo į gražų gamtos paveikslą.

Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Grybienė