Pradinis Naujienos Rugpjūčio veiklos Ramučių bibliotekoje

Rugpjūčio veiklos Ramučių bibliotekoje

Rugpjūčio veiklos Ramučių bibliotekoje
Rugpjūčio veiklos Ramučių bibliotekoje

Rugpjūtis jau skaičiuoja paskutines kalendorines dienas. Smagu, kad Ramučių bibliotekos lankytojai ne tik mėgavosi vasaros malonumais, bet ir aktyviai įsijungė į bibliotekos vasaros veiklas. Džiugu, kad daugeliui moksleivių smagia vasaros veikla tampa ir knygų skaitymas.

Mokiniai aktyviai įsijungė į viešosios bibliotekos programinės literatūros skaitymo akciją "Auginame knygų skaitymo medį", aktyviai dalyvavo ir apskričių viešųjų bibliotekų vasaros skaitymo iššūkyje "Skaitydami mes pakeisime pasaulį". Šioje akcijoje dalyvavo 14 moksleivių ir 12 suaugusiųjų skaitytojų.
Rugpjūčio mėnesį garsinio skaitymo valandėlės metu skaitėme istorijas apie ištikimųjų draugų Tigriuko ir Meškiuko nuotykius iš nuostabios pasaulyje išgarsėjusios Janosch knygelės "Panama labai graži".
Dar vienas smagus užsiėmimas bibliotekoje - stalo žaidimai. Jų dėka lavinama vaizduotė ir kūrybiniai gebėjimai, rankų miklumas, komunikabilumas. Vaikai labai pamėgę "Monopolį" ir žaibiško mąstymo reikalaujantį žaidimą,,5 sekundės‘‘. Mažieji skaitytojai nepamiršo ir pamėgtų žurnaliukų "Flintas" ir "Vakaro žvaigždelė".


Ramučių padalinio vyr. bibliotekininkė Vida Stavavojienė