Pradinis Naujienos Birželio mėnuo ir liepos mėnesio pradžia Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnuo ir liepos mėnesio pradžia Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnuo ir liepos mėnesio pradžia Šlienavos bibliotekoje
Birželio mėnuo ir liepos mėnesio pradžia Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnuo buvo karštas ne tik lauke, bet ir bibliotekoje – viršijo metinę normą! Biblioteka tapo tarpine stotele tarp mokyklos ir namų: atsigaivinus ledais ir gaiviais gėrimais, galima pabendrauti su draugais, pažaisti kompiuterinius ir stalo žaidimus, paskaitinėti knygutes, susipažinti su knygų naujienomis, pavartyti pačius naujausius žurnalus.

Vaikai aktyviai įsijungė į VB akciją „Auginu skaitymo medį“, renkasi programinę literatūrą, skaito ir vertina. Patys pirmieji bibliotekos lankytojai, priėmę skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“ – Julija, Greta, Ana, Goda, Jurgita, Eglė, Virginija. Džiugu, kad skaitymo iššūkį priėmė šeimomis: dalyvauja mamytės ir rodo pavyzdį savo vaikams – tikiu, kad skaitydami mes pakeisime pasaulį!
Bibliotekoje vaikai supažindinami su interaktyviomis knygelės, tai S. Paltanavičiaus „Gamtos metų ratas“, A. Meškauskaitės „Interviu su daiktais“, G. Kaltenio „Rainiuko Pikselio kelionės po Lietuvą“. Šios knygutės abejingų nepalieka.
Bibliotekoje vyko varžytuvės „Surink Lietuvą“. Bibliotekininkė visus metus keliavo po Lietuvos miestus, jų įžymias vietas ir surinko visus reikiamus magnetukus. Juos surinkus susideda Lietuvos žemėlapis. Vaikai susipažino su Lietuvos regionais, miestais ir pakovojo tarpusavyje, kas greičiau surinks Lietuvos žemėlapį.
Samylų kultūros centre nuo liepos 01 d. iki 05 dienos vyksta vasaros stovykla. Ketvirtadienį stovyklos dalyviai užsuko į biblioteką susipažinti su bibliotekoje esančiomis knygomis, vaikai buvo pakviesti sudalyvauti akcijoje „Auginu skaitymo medį“ ir skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Visi pasidžiaugė interaktyviomis knygelėmis, pasitikrino žinias ir sužinojo daug naujų faktų.


Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Grušienė