Pradinis Naujienos Smagi vasara Karmėlavos bibliotekoje

Smagi vasara Karmėlavos bibliotekoje

Smagi vasara Karmėlavos bibliotekoje
Smagi vasara Karmėlavos bibliotekoje

Prasidėjus vasaros vaikų atostogoms Karmėlavos bibliotekoje vyko garsiniai knygų skaitymai. Vaikai patys sprendė ką nori paskaityti sau ir draugui. Mažieji bibliotekos lankytojai skaitymui pasirinko Prano Mašioto knygelę „Kiškio pasakos“. Šiose pasakose pagrindinis veikėjas kiškis, pasižymintis gudrumu, drąsa, sėkmingai išsisukantis iš įvairių situacijų.

Šiemet rajono viešoji biblioteka, skatindama vaikus skaityti mokytojų rekomenduojamą literatūrą, skelbė skaitymo akciją „Auginame knygos skaitymo medį“. Bibliotekoje jau išduota virš 50 programinės literatūros knygų. Kiti skaitytojai noriai įsijungė į akciją „Vasara su knyga“. Šiais metais užduotys žaismingos ir tikriems knygų bičiuliams nesunkiai įveikiamos.
Vasarą smagu leisti laiką bibliotekoje su draugais. Skaitytojos Emilija, Kristina, Faustina ,Rusnė ,Neila piešė savo draugų portretus, kiti žaidė vartydami interaktyvias knygutes, mokėsi kaip jomis naudotis. Bibliotekoje lankėsi ir 5 klasių mokiniai su anglų kalbos mokytoja A.Valatkevičiene. Kartu žiūrėjome filmą „Septynios minutės po vidurnakčio“. Tai istorija apie berniuką, kuris turėtų džiaugtis savo vaikyste, tačiau mokykloje jis patiria patyčias, tėtis palieka šeimą, o mama sunkiai serga. Kaip jam sekėsi įveikti sunkumus ir kas atskubėjo į pagalbą, sužinojome peržiūrėję visą filmą. Vėliau vaikai diskutavo apie draugystę, pareigą ir atsakomybę, ir kaip pasielgtų ,jei atsidurtų pagrindinio filmo veikėjo vietoje. Smagi vasara tęsiasi...


Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Jankauskienė