Pradinis Naujienos Mokymai Kauno rajono kultūros  profesionalams

Mokymai Kauno rajono kultūros  profesionalams

Mokymai Kauno rajono kultūros  profesionalams
Mokymai Kauno rajono kultūros  profesionalams

„Kaunas 2022“  pradeda naują mokymų, skirtų Kauno rajono kultūros sektoriaus darbuotojams, ciklą.

Mokymų tikslas - stiprinti kultūros sektorių, padėti atskleisti jo galimybes, padėti išsiaiškinti bendruomenių poreikius ir vystyti vietos tapatybę atliepiančias idėjas, mokyti kultūros darbuotojus kurti bendruomenės dalyvavimu pagrįstas kultūrines ir kūrybines patirtis,  tobulinti profesinius įgūdžius ir kompetencijas auditorijų plėtros ir tarpsektorinio bendradarbiavimo srityse, susipažinti mokymų dalyvius su gerosios patirties pavyzdžiais, padėti  suinteresuotiems  dalyviams kurti projektus pagal įgyvendinamą „Kaunas 2022“ „Šiuolaikinių seniūnijų“ programą. 
Mokymų programą sudaro 7 mokymų dienos (sesijos), išskaidytos pusės metų laikotarpiu. Vienos mokymų dienos trukmė – iki 7 val.  
Dalį mokymų programos sudarys išvažiuojamieji vizitai, kurių tikslas  – supažindinti dalyvius su konkrečioje Kauno arba Kauno rajono vietoje ar organizacijoje įgyvendintu naujovišku, sėkmingu kultūriniu projektu.   
Pirmoji mokymų diena įvyko š.m. gegužės 29 d. Šiuose mokymuose dalyvauja ir trys Kauno raj. sav. viešosios bibliotekos darbuotojai. Dalyviai mokymų metu tobulina savo kompetencijas auditorijų plėtros ir tarpsektoriniame bendradarbiavime.


Mokymus finansuoja „Kaunas 2022“. 

#kaunas2022 #KEKS #krsvbiblioteka

Vyr. bibliotekininkė Justė Markevičiūtė