Pradinis Naujienos Pavasario pradžia Užliedžių bibliotekoje

Pavasario pradžia Užliedžių bibliotekoje

Pavasario pradžia Užliedžių bibliotekoje
Pavasario pradžia Užliedžių bibliotekoje

Kovo 8 d. Užliedžių biblioteką aplankė didelis būrys Giraitės darželio „Išminčių“ grupės ugdytinių kartu su auklėtojomis. Jie vykdo projektą „Ir knyga mane augina“. Mažieji atvyko susipažinti su biblioteka. Nors grupėje jie taip pat turi daug knygelių, bet tiek, kiek išvydo bibliotekoje, dar nebuvo matę...

Vaikai vartė knygeles, žaidė stalo ir kompiuterinius žaidimus, klausinėjo, kaip galima pasiimti knygelę į namus. Viešnagės pabaigoje, bibliotekininkė visus, norinčius tapti tikrais bibliotekos vartotojais, pakvietė kovo 20 d. atvykti į biblioteką, įsigyti nemokamai skaitytojo pažymėjimą ir naudotis visomis bibliotekos teikiamomis paslaugomis.
Paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, tradiciškai į Užliedžių laisvalaikio salę sugužėjo gražus pedagogų ir jų mokinių būrys iš kelių ugdymo įstaigų: Giraitės darželio, Domeikavos gimnazijos, Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklos-darželio ir Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus. Šiai datai rengiamas skaitovų konkursas „Eilės Lietuvai“. Skaitovų konkurse dalyvavo 24 jaunieji skaitovai. Konkurso tikslas: ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, skatinti domėtis lietuvių literatūra, puoselėti meninio žodžio suvokimą ir raišką. Nugalėtojams buvo įteikti Raudondvario kultūros centro įsteigti diplomai ir atminimo dovanėlės.


Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Virginija Stancelienė